آخرین اخبار

همنشینی در مسجد الزهرا (س)گز

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه وبرخوار در مجلس شورای اسلامی روز پنجشنبه ۹۳/۳/۱۴در مسجد الزهرا(س) گز حضور یافت و پس از اقامه نماز مغرب وعشاء به امامت حجت الاسلام اشراقی به ایراد سخنرانی پرداخت. آقای حاجی در ابتدای سخنان خود میلاد حضرت ولی عصر (عج) را تبریک و همچنین […]

اشتراک گذاری
18 خرداد 1394
کد مطلب : 18427

۲۰۱۵۰۶۰۴_۲۱۰۵۰۰

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه وبرخوار در مجلس شورای اسلامی روز پنجشنبه ۹۳/۳/۱۴در مسجد الزهرا(س) گز حضور یافت و پس از اقامه نماز مغرب وعشاء به امامت حجت الاسلام اشراقی به ایراد سخنرانی پرداخت.

آقای حاجی در ابتدای سخنان خود میلاد حضرت ولی عصر (عج) را تبریک و همچنین رحلت بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) تسلیت گفت و درادامه سخنان خود در مورد مسائل هسته ای و توافقات ژنو و لوزان اشاره کرد و افزود : آمریکا و غرب به دنبال دو قطبی کردن جمهوری اسلامی است و در چشم انداز ۲۰ ساله غرب و آمریکا چند محور وجود دارد که برای کشور ما در دستور کار قرار گرفته است وعلت نامگذاری مقام معظم رهبری نیز به همین منظور بود که جلوگیری از دوقطبی کردن ایران باید بوسیله همدلی و همزبانی بین دولت وملت انجام پذیرد.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر ومیمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی به سراغ مسائل خاورمیانه ویمن و سوریه رفت و خاطرنشان کرد : در یمن به حول وقوه الهی با تمهیدات ونصایحی که رهبری معظم انقلاب به عبد الملک بدر الدین رهبر انصارالله یمن کرده و ایشان درهمان راستاحرکت نمود انشاالله در آینده نه چندان دور خواهیم دید که پیروزی از آن کشور و ملت مظلوم یمن است.

حسینعلی حاجی درادامه در خصوص مسائل ومشکلات شهرگز ازجمله آب کانال،آب شرب وفاضلاب توضیحاتی ارائه کردودر پایان به سوالات حضار پاسخ داد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *