آخرین اخبار

حاجی درجمع هزاران نفری مردم دولت آباد : گرایش مسلمانان در سرتاسرعالم به مذهب حقه تشیع باعث عصبانیت آل سعوداست.

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی شامگاه روز سه شنبه ۹۴/۳/۱۲در جمع هزاران نفری عاشقان امام زمان(عج) در دولت آباد ضمن عرض تبریک میلاد با سعادت یگانه منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود(عج)، به تشریح اوضاع منطقه و جهان اسلام پرداخت. حسینعلی حاجی به […]

اشتراک گذاری
17 خرداد 1394
کد مطلب : 18378

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی شامگاه روز سه شنبه ۹۴/۳/۱۲در جمع هزاران نفری عاشقان امام زمان(عج) در دولت آباد ضمن عرض تبریک میلاد با سعادت یگانه منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود(عج)، به تشریح اوضاع منطقه و جهان اسلام پرداخت.

حسینعلی حاجی به جلسه چند سال گذشته علمای جاهل وهابی در دانشگاه الازهر مصر اشاره کرد وافزود: ترس از گرایش جوانان مسلمان به مذهب حقه تشیع و روند رو به گسترش فرهنگ شیعی و نیز تنفر از اقدامات طالبانی و مورد تأیید وهابیت عامل تشکیل این جلسه بود. بطوریکه سرودن اشعاری در مدح مولای متقیان توسط فرزند مفتی وهابی یعنی یوسف قرضاوی موجی از نگرانی در دل آنها ایجاد کرده بود.

وی ادامه داد: تصمیم آن جلسه برمقابله با محور مقاومت و هلال شیعی در منطقه بود و از همان جا طرح حمله به سوریه، عراق، لبنان و یمن ریخته شد و البته خیال خامی برای مقابله با ایران.

عضو هیأت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس نهم در بخش دیگری از سخنانش حمله آل سعود به مردم بی دفاع یمن را ناشی از همین عصبانیت توصیف و اضافه کرد :

جرم این مردم مظلوم تنها علاقمندی به اهل بیت(ع) و انقلاب اسلامی است آنها در عین حال مردمی شجاع هستند که مسلمان شدن بدست امام علی(ع) را از افتخارات خود می دانند و ازاینکه تعدادی زیادی از شهدای دشت کربلا یمنی هستند و در زمان ظهور لشگری عظیم از سوی یمن به یاری امام زمان(عج) می شتابد برخود می بالند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *