آخرین اخبار

مدیر عامل مخابرات استان: پیگیری های آقای حاجی برای حل مشکلات مردم دربین نمایندگان استان بی نظیر است.

حماسه سازان ،مهندس کشایی به همراه معاون توسعه و مهندسی شرکت مخابرات استان اصفهان ساعت ۷/۳۰صبح روز سه شنبه ۹۴/۳/۱۲به دعوت نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی جهت بررسی و رسیدگی به مشکلات مخابراتی دو شهرستان به اداره مخابرات برخوار آمد. غیر از رسیدگی به مشکلات […]

اشتراک گذاری
17 خرداد 1394
کد مطلب : 18370

حماسه سازان ،مهندس کشایی به همراه معاون توسعه و مهندسی شرکت مخابرات استان اصفهان ساعت ۷/۳۰صبح روز سه شنبه ۹۴/۳/۱۲به دعوت نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی جهت بررسی و رسیدگی به مشکلات مخابراتی دو شهرستان به اداره مخابرات برخوار آمد.

غیر از رسیدگی به مشکلات شخصی چند نفر از مراجعین که در ملاقات مردمی با آقای حاجی در روزهای گذشته به این جلسه دعوت شده بودند، برای حل مشکلات مخابراتی شهر حبیب آباد، شهرک سیمرغ و شهر خورزوق اتخاذ تصمیم گردید.

مهندس کشایی با اذعان به اینکه پیگیریهای آقای حاجی برای حل مشکلات مردم دربین تمام نمایندگان استان بی نظیر است بر رفع مسائل مطرح شده مدنظر ایشان در دو شهرستان تأکید و با امضای صورتجلسه در حضور رؤسای مخابرات شاهین شهر و میمه و برخوار اظهار امیدواری کرد تمامی مشکلات تا پایان سال ۹۴ مرتفع شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *