آخرین اخبار

تبریک به مدیر امور شعب بانک ملی استان اصفهان

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ساعت ۹ صبح روز یکشنبه ۹۴/۳/۱۰با حضور در اداره امور شعب بانک ملی استان اصفهان با مدیر جدید آن دیدار و گفتگو کرد. حسینعلی حاجی ضمن اظهار خرسندی از انتصاب آقای حسینی به این سمت گفت : بسیار […]

اشتراک گذاری
15 خرداد 1394
کد مطلب : 18322

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ساعت ۹ صبح روز یکشنبه ۹۴/۳/۱۰با حضور در اداره امور شعب بانک ملی استان اصفهان با مدیر جدید آن دیدار و گفتگو کرد.

حسینعلی حاجی ضمن اظهار خرسندی از انتصاب آقای حسینی به این سمت گفت : بسیار خوشحال شدم زمانی که خبر منصوب شدن جنابعالی را بعنوان یک “برخواری” شنیدم و از اینکه شما با صلاحیتی که دارید به این منصب در استان دست یافته اید از ظرفیت موجود جهت رفع مشکلات بانکی دو شهرستان شاهین شهر ومیمه و برخوار بایستی بهره برد.

حسینی نیز با عرض خیر مقدم و اعلام خوشحالی خود از دیدار با آقای حاجی گفت : بنده به این دلیل که چند سال مدیر حوزه بانک ملی منطقه خودمان (شاهین شهر ومیمه و برخوار ) بوده ام نسبت به مسائل آن کاملاً آگاهم از این رو آمادگی دارم با کمک جنابعالی مشکلات موجود را مرتفع کنم.

وی درپایان نسبت به درخواستهای کتبی آقای حاجی در خصوص نصب خود پرداز در روستای اذان ، ارتقای باجه حبیب آباد به شعبه ، ایجاد شعبه در خورزوق و راه اندازی باجه ارزی در شهرستان برخوار پاسخ مثبت داد.

IMG_7145 IMG_7146

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *