آخرین اخبار

حاجی در جهاد آباد : نماینده ، سنگ صبور مردم از ناحیه نظام است.

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار درمجلس شورای اسلامی از شرکت در دو جلسه سیاسی و پرسش و پاسخ در شهرستان نجف آباد ، شامگاه پنجشنبه ۹۴/۳/۷راهی جهادآباد شد تا در جمع گروه مشورتی ، اعضای شورای اسلامی و معتمدین محلی این روستا گزارشی از عملکرد سه ساله […]

اشتراک گذاری
12 خرداد 1394
کد مطلب : 18269

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار درمجلس شورای اسلامی از شرکت در دو جلسه سیاسی و پرسش و پاسخ در شهرستان نجف آباد ، شامگاه پنجشنبه ۹۴/۳/۷راهی جهادآباد شد تا در جمع گروه مشورتی ، اعضای شورای اسلامی و معتمدین محلی این روستا گزارشی از عملکرد سه ساله خود ارائه کند.

وی ضمن عرض تبریک اعیاد سعید شعبانیه اظهار داشت : امشب در خدمت شما هستیم تا بعنوان وکیل شما اعتراف کنیم در مقابل شأن مردم هیچ کاری نکرده ایم. اماصمیمانه بگوئیم آنچه توان داشته ایم گذاشته ایم و در جهت احقاق حقوق مردم کوتاهی نکرده ایم .

ایشان ادامه داد : همین گفتن ها و شنیدن هاست که مبنایی برای همدلی و همزبانی است نماینده، سنگ صبور مردم از ناحیه نظام و زبان گویای شما برای رساندن پیامتان به مسئولان طراز اول کشور است.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون برنامه ، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی به طرح پیشنهادی خود در حمایت از ۶ میلیون نفر از کار افتاده فاقد درآمد اشاره کرد و افزود : یکی از برکات نظام اسلامی، توجه ویژه به محرومان است از آنجائیکه بیش از ۶ میلیون نفر از هموطنانمان برابر گزارش های مراجع ذی صلاح ، در حالی هیچ در آمدی ندارند که فاقد توانایی انجام کار هستند به فکر افتادیم تا به همراه جمعی از دیگر از همکاران با ارائه طرحی ، مبلغی پایدار و قانونی برای امرار معاش آنها بوجود آوریم خوشبختانه همه گرایش های سیاسی حاضر در مجلس از این طرح حمایت کردند و تاکنون نزدیک به ۲۰۰ نفر از همکاران آنرا امضاء کرده اند.

حسینعلی حاجی در ادامه گزارشی از فعالیت سه ساله خود در زمینه قانونگذاری ، نظارت و پیگیری های عمرانی در منطقه ارائه کرد.

گفتنی است پیش از شروع سخنان ایشان ، حجت الاسلام و المسلمین عسگری و آقای حسین خسروی طی سخنان کوتاهی از فعالیت های نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی تقدیر کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *