آخرین اخبار

دغدغه مردم جهادآباد از سنددار نبودن خانه های خود

به گزارش حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر ومیمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ساعت ۱۱ صبح روز پنجشنبه ۹۴/۲/۳۱با حضور در ستاد اجرایی فرمان امام( ره) با رئیس این ستاد و مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان جلسه ای برگزار کرد و به بررسی مشکلات اراضی جهاد آباد پرداخت. […]

اشتراک گذاری
12 خرداد 1394
کد مطلب : 18264

به گزارش حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر ومیمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ساعت ۱۱ صبح روز پنجشنبه ۹۴/۲/۳۱با حضور در ستاد اجرایی فرمان امام( ره) با رئیس این ستاد و مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان جلسه ای برگزار کرد و به بررسی مشکلات اراضی جهاد آباد پرداخت.

آقای حاجی در ابتدای سخنان خود ضمن تبریک انتصاب آقای تحقیقی به عنوان رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در استان اصفهان گفت: مردم جهادآباد مستضعف هستند و با فقر در این روستا زندگی می کنند و با این همه دغدغه فراوان معیشتی، یک مشکل بزرگ دارند وآن مشکل سند خانه هایشان است که باید این مسئله هر چه سریع تر رفع شود.

آقای تحقیقی در ادامه گفت : پیرو فرمایش آقای حاجی بنده از روستای جهاد آباد بازدید کردم و موارد را بخوبی دریافت کردم اصل موضوع این است که چون کل پرونده ورثه مشیر فاطمی در دادگاه تجدید نظر است بایستی منتظر حکم دادگاه باشیم.

در پایان آقای خانی مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان با اشاره به این که در هر صورتی که رای دادگاه صادر شود با استفاده از قوانین و مساعدت ستاد می توانیم سند منازل مسکونی را صادر کنیم ،گفت :اگر برای ۴۵۰ فقره منزلی که وجود دارد معترض نباشید ما می توانیم سند بدهیم.

۲۰۱۵۰۵۲۱_۱۱۱۳۲۹ ۲۰۱۵۰۵۲۱_۱۱۱۳۴۵ ۲۰۱۵۰۵۲۱_۱۱۱۳۱۲

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *