آخرین اخبار

حاجی در جمع بانوان دولت آباد:

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی روز پنجشنبه ۹۴/۲/۳۱پس از شرکت در جلسه سیاسی با جمعی از نخبگان اصفهان راهی دولت آباد شد و در جمع بانوان این شهر به ایراد سخن پرداخت. حاجی با تبریک اعیاد شعبانیه و تهنیت میلاد با سعادت امام حسین (ع)، […]

اشتراک گذاری
09 خرداد 1394
کد مطلب : 18248

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی روز پنجشنبه ۹۴/۲/۳۱پس از شرکت در جلسه سیاسی با جمعی از نخبگان اصفهان راهی دولت آباد شد و در جمع بانوان این شهر به ایراد سخن پرداخت.

حاجی با تبریک اعیاد شعبانیه و تهنیت میلاد با سعادت امام حسین (ع)، آزادگی را درس بزرگ امام سوم شیعیان به جهانیان دانست و تصریح کرد: آنچه امروز در دنیای متلاطم اطراف ما
می گذرد، نقطه مقابل این آزادگی است و بایستی باورکنیم دشمنانی داریم که مذهب حقه تشیع را نمی توانند تحمل کنند و در اصل شکل گیری داعش هم بر همین اساس صورت گرفته است.

عضو هیأت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس نهم به جلسه چند سال گذشته در دانشگاه الازهر مصر برای مقابله با شیعه گرایی و گسترش تفکر شیعی در بین جوانان مسلمان اشاره کرد و افزود: آنچه در سوریه و عراق در سالهای گذشته و امروز در یمن در حال وقوع است، نتیجه تصمیمات آن جلسه و در جهت شکست محور مقاومت است. این در حالی است که کشور های متحمل ظلم در این حوادث جرمشان فقط، علاقمندی به اهل بیت(ع) و دوستی با انقلاب اسلامی است.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود تهاجم فرهنگی دشمن علیه ملت ایران را قسمت دیگری از برنامه ریزی آنها توصیف کرد و افزود: از آنجائیکه در دفاع مقدس درس فراموش نشدنی به استکبار داده شد، راه دیگری برای مسخ جوانان ما و مقابله با ملت ما در نظر گرفته شده و آن جنگ فرهنگی است و متأسفانه آثار این جنگ مخرب، سالها بود مشخص خواهد شد و از این رو رهبر معظم انقلاب اسلامی تعبیر بمب شیمیایی را برای هجوم فرهنگی بکار برده اند.

آقای حاجی در همین زمینه ادامه داد: سربلندی و پیروزی در این جنگ بسیار سخت تر از جنگ نظامی است و مادران در این زمینه اصلی ترین نقش را دارند و شما عزیزان در خط مقدم مقابله هستید، از طریق تربیت صحیح فرزندان، مراقبت از آنها، نظارت بر رفتار آنها و اساساً گام اصلی را شما بر می دارید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *