آخرین اخبار

بازدید مدیر امور اراضی استان از کارگاههای واقع در خیابان صنعت

به گزارش حماسه سازان ،ساعت ۷/۳۰روز پنجشنبه ۹۴/۲/۳۱نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی براساس قرار قبلی در جلسه با رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان، در محل کارگاههای احداث شده در اراضی روبروی روستای علی آباد ملاعلی (موسوم به خیابان صنعت) حضور یافت. تأخیر حدود نیم ساعته […]

اشتراک گذاری
04 خرداد 1394
کد مطلب : 18185

به گزارش حماسه سازان ،ساعت ۷/۳۰روز پنجشنبه ۹۴/۲/۳۱نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی براساس قرار قبلی در جلسه با رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان، در محل کارگاههای احداث شده در اراضی روبروی روستای علی آباد ملاعلی (موسوم به خیابان صنعت) حضور یافت.

تأخیر حدود نیم ساعته مدیر امور اراضی استان اصفهان برای حضور در محل قرار باعث گله مندی تعدادی از صاحبان صنایع گردید.این بازدید میدانی به منظور ساماندهی کارگاههایی بود که سالهاست صاحبان آنها با اخذ پروانه ساخت از شهرداری اقدام به ساخت نموده اند اما عدم تغییر کاربری زمین احداثی باعث شده است تا ارائه خدمات به آنها با مشکل مواجه شود.

مهندس زمانی ضمن استماع مطالب حاضرین، قول مساعد داد در صورتیکه طرحی مبنی بر ساماندهی این مجموعه از طرف شهرداری به کمیسیون مربوطه ارائه شود با نظر مثبت نسبت به آن اعلام نظر نماید.

آقای حاجی نیز از صاحبان صنایع و کارگاههای مستقر در منطقه خواست با تشکیل یک هیأت امناء مسائل ومشکلات مربوطه را از طریق آن هیأت پیگیری نمایند.

بازدید ازجاده ورودی صنایع خیابان شهید شالباف و جانمایی جهت احداث کارخانه صنایع لبنی از دیگر برنامه های آقای حاجی و مدیر امور اراضی استان در این روز بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *