آخرین اخبار

حاجی باتبریک قهرمانی تیم سپاهان درصحن علنی ،پیشنهاد داد: قانون تمرکز فرماندهی برای رسیدگی در حوادث غیر مترقبه هلال احمر اصلاح شود.

به گزارش حماسه سازان، حسینعلی حاجی در ۲۷ اردیبهشت ماه ۱۳۹۴ در صحن علنی مجلس شورای اسلامی با تبریک قهرمانی تیم سپاهان در لیگ برتر کشور اظهار داشت: این پیروزی را خدمت همه ملت ایران خصوصا مردم استان اصفهان تبریک عرض می کنم. وی در ادامه طی پیشنهادی افزود: وظیفه اصلی هلال احمر در جهت […]

اشتراک گذاری
31 اردیبهشت 1394
کد مطلب : 18151

2015-05-14_232545

به گزارش حماسه سازان، حسینعلی حاجی در ۲۷ اردیبهشت ماه ۱۳۹۴ در صحن علنی مجلس شورای اسلامی با تبریک قهرمانی تیم سپاهان در لیگ برتر کشور اظهار داشت: این پیروزی را خدمت همه ملت ایران خصوصا مردم استان اصفهان تبریک عرض می کنم.

وی در ادامه طی پیشنهادی افزود: وظیفه اصلی هلال احمر در جهت نجات آسیب دیدگان از بلایای طبیعی است چه در حوزه مترقبه و چه در حوزه غیر مترقبه است.

نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهرو میمه و برخوار ادامه داد: هم اکنون هلال احمر اقدامات خوبی در کشور ودر خصوص امداد رسانی به مردم مظلوم یمن انجام داده که ستودنی است.

وی در ادامه گفت: اگر بتوانیم نیاز قانونی هلال احمر را فراهم کنیم و هلال احمر یک قانون جامعی داشته باشد طبیعتاً دررسیدگی به مردم و نجات جان آنها می تواند اثرگذاری بیشتری داشته باشد .

عضو هیئت مدیره هلال احمر استان اصفهان تصریح کرد: اگر تلاشی صورت بپذیرد می توان فعالیت های هلال احمر در سطح جهان را شفاف تر کرد و نقش مردمی در این نهاد مردم را نیز زیادتر کرد.

وی گفت: با اصلاح قانون تمرکز فرماندهی برای رسیدگی در حوادث غیر مترقبه می تواند باز در این جهت کمک شایانی به کمتر شدن آسیب ها در کشور کرد.

بنابراین با توجه به اینکه هفته روابط عمومی و ارتباطات هم هست تبریک عرض می کنیم و انتظار داریم که همگی کمک کنند و با توجه به اینکه هفته هلال احمر هم اخیراً بود به لطف خداوند متعال این تغییر دستور رای بیاورد.  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *