آخرین اخبار

آقای حاجی با رئیس سازمان نوسازی ،توسعه و تجهیز مدارس کشور دیدار کرد.

به گزارش حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس کشور دیدار کرد. در این دیدار صمیمانه که در دفتر جناب آقای دکتر رئیسی در روز دوشنبه هفتم اردیبهشت ۹۴ برگزار شد ، […]

اشتراک گذاری
30 اردیبهشت 1394
کد مطلب : 18137

به گزارش حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس کشور دیدار کرد.

در این دیدار صمیمانه که در دفتر جناب آقای دکتر رئیسی در روز دوشنبه هفتم اردیبهشت ۹۴ برگزار شد ، آقای حاجی ضمن بیان نیازهای آموزشی ساخت و تجهیز مدارس و افزایش روز افزون جمعیت در دو شهرستان شاهین شهر و میمه و برخوار که با این روند با کمبود فضای آموزشی مواجه هستند ، خواستار توجه بیشتر به این دو شهرستان و تحقق صورتجلسه و توافقات صورت گرفته در سفر و بازدید جناب آقای دکتر رئیسی در ۲۵دی ماه سال گذشته از دو شهرستان برخوار و شاهین شهر و میمه شد.

در این دیدار که شهردار محترم دستگرد جناب آقای صادقی و یکی از اعضای شورای اسلامی این شهر جناب آقای حمیدی نیز حضور داشتند موارد و خواسته هایی از مشکلات این شهر مورد بررسی قرار گرفت .

درادامه معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس کشورنیز، ضمن تشکر از پیگیریهای آقای حاجی و تلاش های ایشان ، باتاکید بر توجه به دو شهرستان برخوار و شاهین شهر و میمه ، از قرار گرفتن اولویت ساخت چند مدرسه در لیست ساخت مدارس این دو شهرستان و عملیاتی کردن صورتجلسه ی سفر اخیر خود خبرداد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *