آخرین اخبار

پیشنهادات آقای حاجی برای حل مشکل منطقه صنعتی دولت آباد

به گزارش حماسه سازان ،ساعت ۷/۳۰روز پنجشنبه ۹۴/۲/۲۴، شهرداری دولت آباد میزبان نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر ومیمه و برخوار درمجلس شورای اسلامی بود تا در خصوص مشکل حادث شده بین شهرداری و جهاد کشاورزی در مورد زمین های منطقه صنعتی دولت آباد اتخاذ تصمیم شود. ممانعت جهاد کشاورزی از ساخت ساز متقاضیانی […]

اشتراک گذاری
30 اردیبهشت 1394
کد مطلب : 18125

به گزارش حماسه سازان ،ساعت ۷/۳۰روز پنجشنبه ۹۴/۲/۲۴، شهرداری دولت آباد میزبان نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر ومیمه و برخوار درمجلس شورای اسلامی بود تا در خصوص مشکل حادث شده بین شهرداری و جهاد کشاورزی در مورد زمین های منطقه صنعتی دولت آباد اتخاذ تصمیم شود. ممانعت جهاد کشاورزی از ساخت ساز متقاضیانی که پروانه ساخت از شهرداری دریافت کرده اند چندی است که به معضلی در این منطقه تبدیل شده است. جهاد کشاورزی مدعی است بدلیل عدم گذراندن کمیسیون تبصره ۱ ماده ۱ برای اراضی این منطقه ، هر گونه ساخت وساز ممنوع وقابل پیگرد قانونی است.

در این جلسه که اعضای شورای اسلامی دولت آباد نیز حضور داشتند ، پیشنهادات سه گانه ای از سوی آقای حاجی به حضار ارائه و مقرر شد پس از تصمیم گیری در مورد یکی از پیشنهادات ، نتیجه جهت پیگیری های بعدی به ایشان اطلاع داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *