آخرین اخبار

حاجی در خورزوق : تذکرات رسمی بنده خطاب به دولت در جهت احقاق حقوق مردم است.

به گزارش حماسه سازان ، امام جمعه محترم ، گروه مشورتی محلی ، اعضای شورای اسلامی و جمعی از معتمدین شهر خورزوق روز پنجشنبه۱۷ /۹۴/۲گزارشی از عملکرد سه ساله نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر ومیمه و برخوار درمجلس شورای اسلامی را استماع کردند. حاجی در ابتدای گزارش خود از وظیفه اصلی اش یعنی […]

اشتراک گذاری
29 اردیبهشت 1394
کد مطلب : 18112

به گزارش حماسه سازان ، امام جمعه محترم ، گروه مشورتی محلی ، اعضای شورای اسلامی و جمعی از معتمدین شهر خورزوق روز پنجشنبه۱۷ /۹۴/۲گزارشی از عملکرد سه ساله نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر ومیمه و برخوار درمجلس شورای اسلامی را استماع کردند.

حاجی در ابتدای گزارش خود از وظیفه اصلی اش یعنی قانونگذاری و نظارت سخن گفت و اظهار داشت : سعی کرده ام در تمام جلسات مجلس و کمیسیون های تخصصی حضوری فعال داشته باشم و ارائه نزدیک به ۵۰۰ پیشنهاد چاپ شده در خصوص طرحها و لوایح مطرح شده در صحن علنی نماینده شما را در زمره ۱۰ نفر اول فعال در این زمینه قرار داده است.

وی با بیان اینکه هر نوع تذکر یا اخطاری که در مجلس مطرح می شود از سوی معاون پارلمانی دستگاه تذکر گیرنده پیگیری شده و برای آن ،جواب رسمی به نماینده تقدیم می شود ادامه داد : از طریق ابزارهای قانونی که در اختیار نماینده است پیگیر حقوق حقه مردم بوده ام و در این راه هیچ مانع یا ملاحظه ای را ندارم بطوریکه از ۱۱۱ مورد تذکر رسمی به مسئولان اجرایی کشور ، ۳۵ مورد در دوران حدود یکسال دولت دهم و مابقی خطاب به مدیران دولت یازدهم در این مدت ۲ سال است و از این حیث می توان بخوبی دریافت که تذکرات بنده در جهت احقاق حقوق مردم است و به مسائل سیاسی ارتباطی ندارد.

ایشان سپس به پیگیری های صورت گرفته در خصوص مسائل عمرانی شهر خورزوق پرداخت و از بهره برداری پل دوم تقاطع غیر همسطح خورزوق تا پایان سال خبر داد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *