آخرین اخبار

حاجی : طرح تشدید نظارت بر صندوقهای قرض الحسنه تک شعبه ای محلی را قبول ندارم.

به گزارش حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ظهر روز پنجشنبه ۹۴/۲/۲۴با حضور در جمع رؤسای صندوقهای قرض الحسنه شهرستان برخوار از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنان قرار گرفت. در این جلسه که آقای مولایی رئیس کانون حسنات اصفهان نیز حضور داشت […]

اشتراک گذاری
29 اردیبهشت 1394
کد مطلب : 18106

به گزارش حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ظهر روز پنجشنبه ۹۴/۲/۲۴با حضور در جمع رؤسای صندوقهای قرض الحسنه شهرستان برخوار از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنان قرار گرفت.

در این جلسه که آقای مولایی رئیس کانون حسنات اصفهان نیز حضور داشت ، آقایان : طغیانی ، داوری و نجیمی به نمایندگی از صندوق های قرض الحسنه به بیان دیدگاه خود را پرداختند. در این میان آقای علی داوری به مشکل پیش آمده برای صندوق قرض الحسنه حضرت ولیعصر (عج) اشاره کرد و افزود: به محض اینکه آقای حاجی در جریان موضوع قرار گرفت شخصاً وارد کارزار شد و ضمن رایزنی از طریق کانون حسنات و دریافت وجه از طریق آقای مولایی خوشبختانه موضوع ختم به خیر شد. بنده بعنوان یک دولت آبادی عرض می کنم افتخار می کنیم به چنین نماینده ای که بر ایمان کلاس نگذاشت بگوید من مشغله کاری دارم این یک مسأله جزئی است به من ارتباطی ندارد بلکه وقت گذاشت و الحمد الله ما از بحران خارج شدیم .

حسینعلی حاجی نیز ضمن عرض تسلیت شهادت امام موسی ابن جعفر (ع) به حضار گفت : امروز سوگوار امامی هستیم که باب الحوائج است از او بخواهیم یاری مان کند تا دستگیر مردمی باشیم که برای کوچکترین اموراتشان محتاج هستند و بعضاً برای وام پانصد هزار تومانی مراجعه دارند.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون برنامه وبودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی به مشکلات ارائه شده در جلسه اشاره و تصریح کرد: در همین زمینه ی قوانین دست و پاگیر بانک مرکزی و اساسنامه جدید که مورد اعتراض شماست عرض می کنم بنده با ارائه پیشنهادی خواستار مستثنی شدن صندوقهای قرض الحسنه تک شعبه ای محلی از شمول قانون طرح تشدید نظارت بر مؤسسات مالی ، اعتباری بودم اما متأسفانه دو یا سه رأی کم آورد و همکاران بنده اهمیت موضوع را متوجه نشدند برای همین امروز اساسنامه ای به دست شما رسیده که هیچ سنخیتی با کارتان ندارد به عبارتی کسانیکه آنرا تنظیم کرده اند دریافت وام ۵۰۰ هزار تومانی یا یک میلیونی برایشان نا مفهوم است برای همین این اساسنامه در کار شما اخلال ایجاد خواهد کرد.

وی در پایان برای پیگیری حل مشکلات طرح شده، اعلام آمادگی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *