آخرین اخبار

گزارش سه سال عملکرد آقای حاجی در محله اسلام آباد شهر خورزوق

به گزارش حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ساعت ۱۸ روز جمعه ۹۴/۲/۱۸با حضور در محله اسلام آباد شهر خورزوق در جمع اعضای گروه مشورتی و معتمدین محلی از فعالیت های سه ساله خود به آنان گزارش داد. حاجی در ابتدای سخنان خود در […]

اشتراک گذاری
29 اردیبهشت 1394
کد مطلب : 18074

به گزارش حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ساعت ۱۸ روز جمعه ۹۴/۲/۱۸با حضور در محله اسلام آباد شهر خورزوق در جمع اعضای گروه مشورتی و معتمدین محلی از فعالیت های سه ساله خود به آنان گزارش داد.

حاجی در ابتدای سخنان خود در پاسخ به سوالی در خصوص وقایع یمن به تشریح وضعیت این کشور مظلوم و مردم ستمدیده آن پرداخت و اظهار امیدواری کرد بزودی شر ائتلاف عربی – غربی با محوریت آل سعود از سر مردم بیگناه و بی دفاع یمن که گناهی جز علاقمندی به اهل بیت (ع) ندارد برطرف شود.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی به اخذ مجوز ایجاد شهرکهای نمایشگاهی در اطراف اتوبان معلم حد فاصل پل خورزوق تا پل سلیمان خاطر اشاره کرد و افزود : خوشبختانه کارمطالعاتی بخش هایی از این محور از جمله برجهای نمایشگاهی خودرو ، شهرک سلامت ، باغ گیاهان دارویی و کمپینگ گردشگری در حال انجام است و امیدواریم در قسمت شهر خورزوق نیز با همت شهردار و شورای اسلامی زودتر به نتیجه برسیم.

وی درادامه به تشریح اقدامات تقنینی و نظارتی خود در مجلس و پیگیریهای عمرانی در منطقه پرداخت.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *