آخرین اخبار

حاجی مطرح کرد: خودم را همیشه خادم و کوچک مردم می‌دانم/۳۴۹ مشکل بخش میمه در طرح سفیران خدمت پیگیری شد.

به گزارش حماسه‌سازان، حسینعلی حاجی در جلسه شورای اداری شهرستان شاهین‌شهر و میمه با تشکر از ابتکار علیرضا بصیری فرماندار این شهرستان جهت برگزاری شورای اداری در بخش میمه و آن‌هم در جوار شهداء والامقام اظهار داشت: به‌عنوان خادم مردم شهرستان‌های شاهین‌شهرو میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی قبل از این‌که وارد مسائل بخش […]

اشتراک گذاری
28 اردیبهشت 1394
کد مطلب : 18054

به گزارش حماسه‌سازان، حسینعلی حاجی در جلسه شورای اداری شهرستان شاهین‌شهر و میمه با تشکر از ابتکار علیرضا بصیری فرماندار این شهرستان جهت برگزاری شورای اداری در بخش میمه و آن‌هم در جوار شهداء والامقام اظهار داشت: به‌عنوان خادم مردم شهرستان‌های شاهین‌شهرو میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی قبل از این‌که وارد مسائل بخش میمه شوم به تحولات کشور یمن می‌پردازم.

وی با اشاره به تجاوز وحشیانه رژیم وهابی صفت سعودی به مردم و ملت بی‌دفاع و بی‌گناه یمن افزود: این حمله‌ای وحشیانه که با رهبری صهیونیست‌ها وعملگی سعودی‌ها صورت گرفته و نیز در حال ادامه است یکی از سلسله تصمیماتی بوده که حدود ۴ سال پیش در دانشگاه الازهر مصر گرفته شد.

وی گفت: یکی پس از دیگری تصمیمات آن‌ها در سوریه، عراق در لبنان و همچنین در بحرین و الان هم در یمن در حال رخ دادن است.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین‌شهرو میمه و برخوار با اشاره به جمعیت ۲۵ میلیون نفری مردم یمن اظهار داشت: تقریباً نصف جمعیت مردم یمن را شیعیان اعم از اثنی عشر، اسماعیلیه ، زیدیه و مابقی آن‌ها هم اهل سنت هستند و شافعی مذهب و همچنین دوستدار اهل‌بیت تشکیل می‌دهد.

وی خاطرنشان کرد: یمنی‌ها به علت اینکه دوستدار انقلاب اسلامی ایران هستند افتخار می‌کنند به همین دلیل است که مورد تجاوز بی‌رحمانه رژیم وهابی صفت آل سعود قرارگرفته‌اند.

حاجی با اشاره به سیاست‌های جمهوری اسلامی ایران در قبال کشور مسلمان یمن موجب باز داشتن برخی از کشورهای منطقه به همراهی آل سعود در حمله به مردم بی‌دفاع و بی‌گناه یمن شد، ادامه داد: انصار الله مرکب است از ارتش، کمیته‌های مردمی، حوثی‌ها و اهل سنت که به‌زودی کشورشان را از وجود القاعده و داعش و گروه‌های تروریستی آل سعود ، پاک‌سازی و به پیروزی نهایی و قطعی دست پیدا خواهند کرد.

وی با بیان اینکه رهبر انصار الله یکی ازدرس آموخته‌های حوزه علمیه قم است، تأکید کرد:

فعالیت‌های انقلابی او در یمن بر اساس موازین و دستورات الهی بر گرفته از قرآن کریم و کتب امام خمینی(ره) و شهید مرتضی مطهری است.

وی گفت: رهبری انصار الله در سخنرانی اظهار می‌کند؛ فهمیدم که آمریکا شیطان بزرگ است. اسرائیل غاصب است و بایستی از صحنه روزگار محو شود، متوجه شدم راهی جز وحدت جهان اسلام برای نجات مسلمانان نداریم و آخر برای سعادت مسلمانان ما راهی جز تمسک به قرآن و اهل‌البیت وجود ندارد.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین‌شهرو میمه و برخوار با بیان اینکه اگر همدلی و هم‌زبانی بین دولت ، مردم همه ما وجود داشته باشد صادقانه می‌توانیم کشور را جلو ببریم، افزود: در ۳ سال اخیر وضعیت بودجه دولت وضعیت خوبی نبوده است در سال ۱۳۹۳ از مجموع ۲۱۰ هزار میلیارد تومان بودجه کشور تنها ۱۷۰ هزار میلیارد تومان وصول شد.

وی با بیان اینکه یک مجموعه اداری چاق در کشور حاکم است، خاطرنشان کرد: ۱۴۴ هزار میلیارد تومان سالیانه از بودجه کشور صرف پرداخت حقوق و مزایا دولتی‌ها می‌شود یعنی مجموعه سیستم اداری سه قوه ، نیروهای مسلح و همه آن‌هایی که از بیت‌المال مستمری و حقوق دریافت می‌کنند که این اتفاق ناخوشایندی است چراکه مکانیزم بودجه‌ریزی و پرداخت ما در کشور چندان تخصصی و کارشناسی شده نیست.

حاجی با بیان اینکه این رقم خیلی بالایی است و بودجه‌ای برای کارهای عمرانی در کشور نمی‌ماند، تصریح کرد: به‌خوبی می‌دانیم داخل این جامعه آدم‌هایی هستند که فقط با همین یارانه ۴۵ هزار تومان دارند امر و معاش می‌کنند.

وی با بیان اینکه درد و دل‌های جامعه کارگری و مخصوصا قشر ضعیف جامعه را به‌خوبی درک و حس کرده‌ام و برای انعکاس و رفع آن‌ها از هیچ تلاشی فروگذار نبوده‌ام، یادآور شد: اگر تاکنون به موفقیتی دست یافته‌ام همه از لطف خداوند متعال و خود را کوچک و خادم مردم دانستن بوده است.

نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین‌شهرو میمه و برخوار درمجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری‌هایی که انجام شد امسال نزدیک به ۸۰۰ میلیون تومان برای بحث قنوات روستاها و شهرها که جهاد باید توزیع بکند در بخش میمه گرفته شد و ۵۳۰ میلیون تومان هم برای ساماندهی مسیل‌های این بخش در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به اخذ مجوز ناحیه صنعتی گلستان میمه اظهار داشت: یک میلیارد تومان اعتبار برای این ناحیه در نظر گرفته‌شده است که ما چند ماهی است منتظریم اراضی آن جهت فعالیت‌های صنعتی آزاد شود.

حاجی افزود: پوشش دیجیتال این بخش نیاز به اعتبار استانی دارد و با همکاری فرماندار شهرستان باید آن را پیگیری کنیم که به امید خدا، شاهد قرار گرفتن بخش میمه زیرپوشش دیجیتال باشیم.

عضو فراکسیون فرهنگیان مجلس نهم با گرامیداشت هفته مقام معلم تصریح کرد: خوشبختانه ۲۶ مصوبه مجلس نهم در خصوص موضوع معلمین و همچنین مباحث مربوط به مدارس بوده که سال ۹۴ به یاری خداوند متعال شاهد شکوفایی دراین حوزه باشیم.

وی با تأکید بر همراهی و همکاری سازمان محیط‌ زیست با دامداران بخش میمه ادامه داد: تاکنون ۳۴۹ مشکل داخل بخش میمه شناسایی‌شده که بخشی از آن‌ها در طرح سفیران خدمت بوده به تصویب و حل‌شده و بخش دیگر نیز در حال پیگیری است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *