آخرین اخبار

دفتر امام جمعه دستگرد میزبان جلسه گزارش عملکرد سه ساله

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر ومیمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ساعت ۱۸ روز چهارشنبه ۹۴/۲/۱۶با حضور در دفتر حجت الاسلام و المسلمین عاملی امام جمعه محترم دستگرد گزارشی از عملکرد سه سال خود را به حضار ارائه نمود. دراین جلسه که اعضای شورای اسلامی ، اعضای گروه مشورتی و جمعی از […]

اشتراک گذاری
24 اردیبهشت 1394
کد مطلب : 17990

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر ومیمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ساعت ۱۸ روز چهارشنبه ۹۴/۲/۱۶با حضور در دفتر حجت الاسلام و المسلمین عاملی امام جمعه محترم دستگرد گزارشی از عملکرد سه سال خود را به حضار ارائه نمود.

دراین جلسه که اعضای شورای اسلامی ، اعضای گروه مشورتی و جمعی از معتمدین محلی حضور داشتند ، رئیس شورای اسلامی این شهر ، خدمات ارزنده آقای حاجی را قابل ستایش توصیف کرد و اظهار داشت : بایستی اذعان کنیم با شروع نمایندگی ایشان برگ زرین متفاوتی در عرصه خدمت رسانی و پیگیری امور مردم در تاریخ این منطقه ورق خورد و تمام مناطق شهرستان، بصورت عادلانه دیده می شوند.

عبدالرحیم فاتحی با اذعان به اینکه کوتاهی مدیران اجرایی در انجام وظایفشان را حاجی جبران می کند تصریح کرد : هر کجا کاری داریم و هرکجا مشکلی برای شهرمان پیش می آید بلافاصله با آقای حاجی تماس می گیریم و امروز رسالت ما این است که زحمات ایشان و خدماتش را به مردم معرفی کنیم.

وی ادامه داد: شاید باورتان نشود اما بسیاری از کشاورزان مهاجر در اقصی نقاط کشور پناهشان حاجی است ، وقتی مشکل صادرات پیدا می کنند ، وقتی آب سدها را به روی شان می بندند ، وقتی مشکل سوخت موتور آبکشی پیدا می کنند ، وقتی نا امنی به سراغشان می رود ، همه و همه را با یک تلفن با آقای حاجی در میان می گذارند و خدا وکیلی ایشان هم با پیگیری هایی حتی تا حد وزیر کار مردم را صبورانه پیگیری می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *