آخرین اخبار

آقای حاجی در جمع بسیجیان سپاه برخوار

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه وبرخوار درمجلس شورای اسلامی ساعت ۹ صبح روز ۹۴/۲/۱۷در دانشگاه آزاد دولت آباد حضور یافت و به ایراد سخنرانی پرداخت. وی با اشاره به تحولات منطقه ، بخصوص تجاوز وحشیانه رژیم سعودی به یمن خاطرنشان ساخت: حملات بدون هدف و فاقد استراتژی نظامی عربستان نتیجه بغض […]

اشتراک گذاری
22 اردیبهشت 1394
کد مطلب : 17951

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه وبرخوار درمجلس شورای اسلامی ساعت ۹ صبح روز ۹۴/۲/۱۷در دانشگاه آزاد دولت آباد حضور یافت و به ایراد سخنرانی پرداخت.

وی با اشاره به تحولات منطقه ، بخصوص تجاوز وحشیانه رژیم سعودی به یمن خاطرنشان ساخت: حملات بدون هدف و فاقد استراتژی نظامی عربستان نتیجه بغض و کینه آنان نسبت به این ملت مظلوم و بی دفاع است که خواستار تعیین سرنوشت خود وتحت قیمومیت نبودن است.

حاجی تاکید کرد: عملکرد سازمانهای بین المللی و مدعیان حقوق بشر در این ماجرا نشان داد که ادعای آنها فقط ابزاری و در اختیار صهیونیست هاست و پیداست که گوش شنوایی برای شنیدن صدای مظلومیت کودکان و زنان بی گناه دردنیا نیست.

ایشان کمک انقلاب اسلامی را در موضوع یمن مستشاری خواند و تصریح کرد : گرچه آل سعود همواره خواستار توقف کمک های تسلیحاتی و نظامی به انقلابیون یمنی می کند اما حقیقت آنست که انصارالله راه خود را یافته است و توقف انقلاب یمن با حملات ممکن نیست شما سید عبد الملک بدر الدین را ببینید انسان احساس می کند شبیه شما بسیجی هاست. با یک روحیه بسیار انقلابی ، خود را مقلد مقام معظم رهبری می داند و بحمدلله توانسته است با تدبیر انقلاب یمن را پیش ببرد.

حسینعلی حاجی در پایان ، سربلندی ملت های مسلمان منطقه و آزاد شدن آنها از یوغ رژیم های مستکبر و خود فروخته را آرزو کرد.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *