آخرین اخبار

مدارس احداثی بنیاد برکت مهر ماه ۹۴ میزبان دانش آموزان خواهند بود.

به گزارش حماسه سازان ، نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه وبرخوار درمجلس شورای اسلامی   صبح روز چهارشنبه ۹۴/۲/۱۶ پس از انجام جلسه ای در استانداری به دیدار مدیر کل تجهیز و نوسازی مدارس استان اصفهان رفت و با آقای سجاد به گفتگو پرداخت. پیگیری صورتجلسات امضا شده در جریان سفر […]

اشتراک گذاری
21 اردیبهشت 1394
کد مطلب : 17937

به گزارش حماسه سازان ، نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه وبرخوار درمجلس شورای اسلامی   صبح روز چهارشنبه ۹۴/۲/۱۶ پس از انجام جلسه ای در استانداری به دیدار مدیر کل تجهیز و نوسازی مدارس استان اصفهان رفت و با آقای سجاد به گفتگو پرداخت.

پیگیری صورتجلسات امضا شده در جریان سفر بهمن ۹۳ معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور دستور کار اصلی این جلسه بود.

مهندس سجاد ضمن عرض خوش آمد وتشکر از تلاشهای مجدانه آقای حاجی گفت : تمام مصوبات صورتجلسات تنظیمی را انشاالله در سال ۹۴ عملیاتی می کنیم.

وی در پاسخ به وضعیت مدارس احداثی بنیاد برکت نیز اظهار داشت : آنچه جنابعالی از مسئولین بنیاد برکت دستور گرفته اید بسیار حائز اهمیت است و با احداث دو مدرسه در محلات محروم شاهین شهر ، یک مدرسه در جهاد آباد و یک مدرسه در شاپور آباد بخشی از نیازهای این نقاط به کلاس درس برطرف خواهد شد.

مدیر کل تجهیز و نوسازی مدارس استان اصفهان ادامه داد : انشاالله سه مدرسه از ۴ واحدی که دنبال کرده اید در مهر ماه ۹۴ تحویل آموزش و پرورش می شود و دانش آموزان در کلاسهای این مدارس مشغول به تحصیل خواهند شد.

در پایان این جلسه آقای حاجی از تهیه و توزیع تجهیزات هوشمند بین مدارس دو شهرستان شاهین شهر ومیمه و برخوار براساس اعتبار ماده ۱۸۰ قدردانی و اصفهان را به مقصد میمه جهت شرکت در شورای اداری شهرستان ترک کرد.

IMG_6332 IMG_6333

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *