آخرین اخبار

حاجی با رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان دیدار کرد.

به گزارش حماسه سازان ،نماینده شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار درمجلس شورای اسلامی ساعت ۱۶ روز دوشنبه ۹۴/۲/۱۴با مهندس قاسمی دیدار ودر خصوص مسائل کشاورزی حوزه انتخابیه خود با وی گفتگو کرد. آقای حاجی با اشاره به بدقولی دو هفته ای شرکت آب منطقه ای در تحویل آب به بهره برداران […]

اشتراک گذاری
21 اردیبهشت 1394
کد مطلب : 17931

به گزارش حماسه سازان ،نماینده شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار درمجلس شورای اسلامی ساعت ۱۶ روز دوشنبه ۹۴/۲/۱۴با مهندس قاسمی دیدار ودر خصوص مسائل کشاورزی حوزه انتخابیه خود با وی گفتگو کرد.

آقای حاجی با اشاره به بدقولی دو هفته ای شرکت آب منطقه ای در تحویل آب به بهره برداران کانال های بل و حاجی آباد افزود : صدها هکتار از مزارع جو و گندم منطقه برخوار فقط بخاطر برنامه ریزی غلط و بد قولی متولیان آب ، از بین رفت اگر این آب چند روز زودتر تحویل می شد زحمت کشاورزان زحمتکش ما که پس از سالها حق خود را از آب کانال دریافت می کردند به هدر نمی رفت و متحمل خسارت نمی شدند.

وی در ادمه خواستار توجه جدی جهاد کشاورزی به پدیده فروش غیر مجاز خاک از اراضی حاصلخیز دشت برخوار شد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی نیز ضمن اظهار خرسندی از دیدار با آقای حاجی و توجه ایشان به رفع مشکلات کشاورزان گفت : اینکه با دقت وجدیت مسائل را دنبال می کنید و حتی از یک پیامک یک کشاورز در دورترین نقاط منطقه تان نمی گذرید قابل تحسین است اما در خصوص مسائلی که مطرح گردید باید عرض کنم این سازمان متشکل از ۱۰ سازمان ، شرکت و اداره کل عریض و طویل با مأموریت های مختلف است و از این رو رسیدگی به همه مسایل کار آسانی نیست.

در ادامه این جلسه ، موضوع منطقه صنعتی دولت آباد و شکایت جهاد کشاورزی از شهرداری این شهر بررسی شد.

همچنین در مورد ۱۰۰ کارگاه احداث شده در اراضی علی آباد ملا علی که بدون تغییر کاربری از سالها پیش با اخذ پروانه از شهرداری ساخت و ساز انجام داده اند اتخاذ تصمیم گردید، احداث کارخانه شیر در حبیب آباد نیز موضوع دیگر این جلسه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *