آخرین اخبار

جلسه کمیته راهبردی شهرستان برخوار در بخش صنعت برگزار شد.

نماینده شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار درمجلس شورای اسلامی ساعت ۱۲ روز دوشنبه ۹۴/۲/۱۴در جلسه کمیته راهبردی شهرستان برخوار در بخش صنعت شرکت کرد. مهندس نصر بعنوان مشاور طرح ، نتیجه مطالعات خود را به حضار ارائه کرد .وی به وجود ظرفیت هایی همچون : بازیافت سنگ ، بازیافت صنایع آجر […]

اشتراک گذاری
20 اردیبهشت 1394
کد مطلب : 17927

نماینده شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار درمجلس شورای اسلامی ساعت ۱۲ روز دوشنبه ۹۴/۲/۱۴در جلسه کمیته راهبردی شهرستان برخوار در بخش صنعت شرکت کرد.

مهندس نصر بعنوان مشاور طرح ، نتیجه مطالعات خود را به حضار ارائه کرد .وی به وجود ظرفیت هایی همچون : بازیافت سنگ ، بازیافت صنایع آجر ، فرآوری خاکهای صنعتی ، تولید خمیر کاغذ و مقوا از محصولات کشاورزی ، صنایع مبلمان با فن آوری مدرن و تولید قطعات خودرو اشاره کرد و از آمادگی شرکت ایدرو برای سرمایه گذاری در ۴ مبحث : تولید پودر میوه با سرمایه گذاری ۴۵۰ میلیارد ریالی ، امگا ۳ با سرمایه گذاری ۷۵۰ میلیارد ریالی ، اسید اسکوربیک با سرمایه گذاری ۶۲۰ میلیارد ریالی و تولید نان صنعتی با سرمایه گذاری ۲۰۰ میلیارد ریالی خبر داد.

حسینعلی حاجی نیز از پیگیری های صورت گرفته در خصوص سرمایه گذاری صنعتی سخن گفت و اظهار داشت : قبلا مجوز ایجاد شهرک چاپ و نشر و شهرک قلمکاران را از هیأت وزیران و موافقت وزرای مربوطه را برای احداث کارخانه تولید خودرو و کیمیا شهر اخذ کرده ایم و در این موارد نیز بهتر است مطالعه شود و با عنایت به اینکه گرفتن مجوز خود راهی طولانی و فرصت گیر است در زمینه موارد ذکر شده هم کار مطالعاتی صورت پذیرد.

ایشان سپس راهی شهر حبیب آباد شد تا در جمع فرهنگیان نمونه شهرستان برخوارحضور یابد و از آنجا بلافاصله به اصفهان رفت تا با مدیر کل سیاسی استانداری در مورد مسائل مربوط به حوزه انتخابیه خود گفتگو کند.

IMG_6227 IMG_6228

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *