آخرین اخبار

عملیات بهسازی جاده جعفرآباد تا دو هفته آینده آغاز می شود.

جاده جعفر آباد برای کشاورزانی که در منطقه موسوم به هُوایی مشغولند مثل سوهان روح است البته علاوه بر تکانه های شدید به جسم کشاورز موتور سوار ، وانت های آنها را هر چند یکبار راهی زیر وبند سازی می کند. وجود معادن پودر سنگ در این منطقه و عدم توجه معدن داران و رانندگان […]

اشتراک گذاری
20 اردیبهشت 1394
کد مطلب : 17922

جاده جعفر آباد برای کشاورزانی که در منطقه موسوم به هُوایی مشغولند مثل سوهان روح است البته علاوه بر تکانه های شدید به جسم کشاورز موتور سوار ، وانت های آنها را هر چند یکبار راهی زیر وبند سازی می کند.

وجود معادن پودر سنگ در این منطقه و عدم توجه معدن داران و رانندگان کامیون های سنگین به وضع این جاده ، باعث نارضایتی شدید زارعین است. دست اندازهای ناشی از تردد کامیونها با تناژ بالا ، سالهاست به قول یکی از کشاورزان از این جاده دور نمای یک جگر زلیخا را به نمایش می گذارد.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار درمجلس شورای اسلامی در این سالها راه های مختلفی را جهت اصلاح این مسیر دنبال کرده است.عدم توجه راه و شهرسازی به این جاده بخاطر قرار نگرفتن درحوزه راه از سویی و عدم امکان آسفالت جاده بین مزارع با توجه به قانون جهاد کشاورزی ، فقط سر گردانی را برای مردم فراهم آورده است و به همین دلیل آقای حاجی ساعت ۷ صبح روز دوشنبه ۹۴/۲/۱۴ترتیب جلسه ای باحضور فرماندار داد که در آن مدیران جهاد کشاورزی ، راه وشهرسازی و صنعت ، معدن و تجارت شهرستان و نماینده نظام صنفی کشاورزان موضوع را به بحث و بررسی نشستند. پس از اظهارات حضار در جلسه مقرر شد ، زیر سازی مسیر ۵/۶ کیلومتری با عرض ۶ متر و عمق ۵۰ سانتی متر از محل اعتبارات ماده ۱۸۰ و تملک دارایی های سرمایه ای از دوهفته آینده توسط جهاد کشاورزی آغاز شود و همزمان از طریق وزارت صنعت ، معدن وتجارت موضوع روکش آسفالت پیگیری گردد. راه و شهرسازی شهرستان نیز موظف به تهیه طرح ایمنی اتصال این جاده به زیر گذر بزرگراه اصفهان – تهران شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *