آخرین اخبار

حاجی درکنار قبور مطهر شهدای کربکند از سه سال عملکرد خود گزارش داد.

ادای احترام به شهدای عزیز محله کربکند شهر دولت آباد توسط نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار درمجلس شورای اسلامی مقدمه برگزاری جلسه مشترک وی با گروه مشورتی و جمعی از معتمدین این محله بود. سید محمد معینی از معتمدین کربکند طی سخنانی ضمن عرض خیر مقدم به آقای حاجی […]

اشتراک گذاری
20 اردیبهشت 1394
کد مطلب : 17916

ادای احترام به شهدای عزیز محله کربکند شهر دولت آباد توسط نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار درمجلس شورای اسلامی مقدمه برگزاری جلسه مشترک وی با گروه مشورتی و جمعی از معتمدین این محله بود.

سید محمد معینی از معتمدین کربکند طی سخنانی ضمن عرض خیر مقدم به آقای حاجی گفت : پس از سالها به لطف خدا نماینده ای را انتخاب کردیم که از جنس خود ماست و مشکلات ما را با سعه صدر و پر تلاش دنبال می کند. از این فرصت باید به نحو مطلوب بهره ببریم امروز نماینده ما جزء نمایندگان سرشناس کشور و بسیار فعال است.

حسینعلی حاجی ارائه گزارش به موکلان را وظیفه وکیل آنها دانست و خاطر نشان ساخت : اگر بنده را بعنوان وکیل انتخاب کرده اید وظیفه دارم از آنچه انجام داده ام و از آنچه پیگیری کرده ام شما رامطلع کنم این حق طبیعی شماست که بدانید از امانتی که بر دوشم گذاشته اید چگونه پاسداری کرده ام و امروز اگر در مقابل شما توضیح می دهم به همین دلیل است.

وی در ادامه گزارشی از فعالیت در مجلس و پیگیری های صورت گرفته برای عمران و پیشرفت دو شهرستان شاهین شهر و میمه و برخوار و محله کربکند به حضار ارائه کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *