آخرین اخبار

مرحله سوم رها سازی آب درکانال های بل و حاجی آباد اواخر اردیبهشت انجام می شود.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر ومیمه وبرخوار در مجلس شورای اسلامی با دعوت از آقای میر محمد صادقی مسائل و مشکلات مردم حوزه انتخابیه را با شرکت آب منطقه ای اصفهان بررسی کرد. ساعت ۸ صبح فرمانداری شاهین شهر ومیمه میزبان کسانی بود که خواستار رسیدگی به مشکلاتشان با آب منطقه ای شده […]

اشتراک گذاری
20 اردیبهشت 1394
کد مطلب : 17900

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر ومیمه وبرخوار در مجلس شورای اسلامی با دعوت از آقای میر محمد صادقی مسائل و مشکلات مردم حوزه انتخابیه را با شرکت آب منطقه ای اصفهان بررسی کرد.

ساعت ۸ صبح فرمانداری شاهین شهر ومیمه میزبان کسانی بود که خواستار رسیدگی به مشکلاتشان با آب منطقه ای شده بودند و دراین جلسه بصورت مجزا در حضور نماینده مردم در مجلس ، فرماندار محترم ، مسئولان آب منطقه ای و مدیر جهاد کشاورزی به موضوعشان رسیدگی می شد.

طی ۲ ساعت برای موضوعاتی از جمله : نیروگاه ۵/۱۷ مگاواتی بخش میمه ، شهرک بزرگ شمال اصفهان ، شرکت گلدشت نمونه ، شرکت اصفهان کشت ، مجتمع دامداری مورچه خورت ، کشت و دام ابن علی ، شهرداری شاهین شهر و چاههای حاجی آباد ، سه ، باغمیران ، جهادآباد ، مورچه خورت و حسن رباط اتخاذ تصمیم گردید.

نظیر این جلسه ساعت ۱۵/۱۰ در فرمانداری برخوار و برای موضوعاتی ازروستای پروانه ، محسن آباد ، شاپور آباد ، علی آباد ملا علی و… برگزار و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

در پایان این جلسه آقای حاجی با انتقاد از بدقولی آقای میر محمد صادقی در تخصیص آب مرحله دوم کانال کشاورزی، از مدیر عامل آب منطقه ای خواست جهت جلوگیری از خشک شدن مابقی محصول زارعین به فوریت اقدام کند.

دکتر میر محمد صادقی نیز با ارائه توضیحاتی ، دلیل خلف وعده را عدم وجود آب در کانال      نکو آباد در زمان وعده داده شده عنوان کرد وافزود : بنده بخوبی واقفم که تلاش مجدانه شما باعث احیای زاینده رود شد و اگر امروز آبی به سمت اصفهان می آید مدیون دفاع جانانه شماست.

وی در ادامه با اعلام آمادگی برای رها سازی آب در کانالهای بل و حاجی آباد (دشت برخوار) در اردیبهشت ماه و اوایل خرداد ، خواستار تعیین تاریخ دقیق از سوی کشاورزان جهت انجام این امر و جلوگیری از خسارت بیشتر به آنها شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *