آخرین اخبار

نماینده مردم شریف شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس: همه ما مسئولین جز خدمتگذاری برای این مردم هیچ سمت دیگری نداریم/حضرت عباسی با مردم رو راست باشیم

به گزارش حماسه‌سازان، دومین جلسه شورای اداری شهرستان برخوار در سال جدید در محضر آیت‌الله ناصری دولت‌آبادی برگزار شد. حسینعلی حاجی در این جلسه با اشاره به تحولات منطقه اظهار داشت: یکی از مصیبت‌های که امروز در منطقه در حال اتفاق افتادن هست. تجاوز و ظلمی است که به مردم دوستدار اهل‌بیت و انقلاب اسلامی […]

اشتراک گذاری
20 اردیبهشت 1394
کد مطلب : 17894

به گزارش حماسه‌سازان، دومین جلسه شورای اداری شهرستان برخوار در سال جدید در محضر آیت‌الله ناصری دولت‌آبادی برگزار شد.

حسینعلی حاجی در این جلسه با اشاره به تحولات منطقه اظهار داشت: یکی از مصیبت‌های که امروز در منطقه در حال اتفاق افتادن هست. تجاوز و ظلمی است که به مردم دوستدار اهل‌بیت و انقلاب اسلامی یمن می‌شود.

وی با بیان اینکه مردم یمن هیچ جرمی جزء دفاع از انقلاب اسلامی ندارند، افزود: انقلاب اسلامی رسالت خود را در خصوص ملل مسلمان خصوصا شیعیان جهان به‌خوبی دنبال کرده است.

عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون برنامه‌وبودجه مجلس با بیان اینکه تدابیر حکیمانه مقام معظم رهبری در خصوص اوضاع یمن بسیار دقیق و ارزنده بوده است، بیان داشت: امیدوارم ایران بتواند مأموریت خود را در جهت حمایت از مسلمانان سوریه ، عراق ، لبنان ، بحرین و همچنین یمن به پایان برساند.

وی همه بحران‌های منطقه را برنامه‌ریزی رژیم جعلی صهیونیست و وهابیت دانست و گفت: چند سال پیش در دانشگاه الازهر مصر وهابیون سعودی دور هم جمع شدند و اعلام کردند ما بایستی جلوی شیعه شدن رابه هر نحوی هست بگیریم.

حاجی ادامه داد: هم‌اکنون شاهد برنامه‌ریزی‌های آن‌ها در سوریه ، عراق ، لبنان ، بحرین و الان هم بیشتر در یمن هستیم.

وی در خصوص نام‌گذاری سال همدلی و همزبانی دولت و ملت تصریح کرد: نام‌گذاری سال ۹۴ به چنین شعاری یکی از همان هزاران تدابیر حکیمانه مقام معظم رهبری است که هر چه زمان می‌گذرد بیشتر به اهمیت آن پی خواهیم برد.

نماینده مردم شریف شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر حاکمیت نظام مردم‌سالاری دینی، در تعریف آن تصریح کرد: یعنی مردم در همه صحنه‌ها بایستی باشند و همه ما مسئولین جز خدمت گذاری برای این مردم هیچ سمت دیگری نداریم؛ البته افتخاری است که اگر بتوانیم به‌هرحال هر کدام از ما مشکلی از مشکل مردم را حل کنیم.

وی با بیان اینکه بایستی بتوانیم هم با مردم خوب مدارا کنیم و هم مشکلات آنان را رفع کنیم و هم به‌هرحال در جهت ارتقا منطقه و کیفیت بخشیدن به زندگی مردم همگی تلاش کنیم. خاطرنشان کرد: به‌قول‌معروف حضرت‌عباسی با مردم رو راست باشیم.

حاجی ادامه داد: خدمت ما مسئولین به مردم موجب افزایش امید آن‌ها به دولت و نظام اسلامی می‌شود.

وی با بیان اینکه باید با همدلی و همزبانی مسائل و مشکلات شهرستان برخوار را پیگیری کنیم، افزود: آنچه مهم است که ما بتوانیم به مردم در جهت تعالی و در جهت رشد کمک کنیم.

در پایان جلسه شورای اداری آیت‌الله ناصری دولت‌آبادی تأکیدات فراوانی بر ارائه خدمت به مردم و مخصوصا خانواده های شهداء و افرادبی بعضاعت داشتند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *