آخرین اخبار

گزارش عملکرد حاجی در شاپور آباد

گزارش عملکرد سه ساله نماینده مردم شریف شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی این بار در شاپور آباد ودر روز پنجشنبه ۱۰ اردیبهشت ماه ۹۴ برگزار شد. به گزارش حماسه سازان ، در این جلسه که اعضای گروه مشورتی محلی، اعضا شورای اسلامی و جمعی از معتمدین شهر شاپور آباد حضور داشتند […]

اشتراک گذاری
15 اردیبهشت 1394
کد مطلب : 17859

گزارش عملکرد سه ساله نماینده مردم شریف شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی این بار در شاپور آباد ودر روز پنجشنبه ۱۰ اردیبهشت ماه ۹۴ برگزار شد.

به گزارش حماسه سازان ، در این جلسه که اعضای گروه مشورتی محلی، اعضا شورای اسلامی و جمعی از معتمدین شهر شاپور آباد حضور داشتند ابتدا تنی چند از حضار به ایراد سخن پرداختند.

مهندس احمدی رئیس شورای اسلامی شاپور آباد ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های انجام شده توسط نماینده محترم در این شهر گفت: بین خود و خدا بنده شهادت می دهم که ایشان بسیار پر تلاش برای شهر ما زحمت کشیدند و همین آب کانالی که پس از هفت ،هشت سال برای دومین بار جاری شده است حاصل تلاش یک تنه از سوی آقای حاجی است.

وی در همین زمینه ادامه داد: یادم نمی رود شبی را که بیش از ۵۰ نفر از کشاورزان با ما قرار گذاشتند برای پیگیری آب کانال به تهران برویم و آقای حاجی به پشتوانه حضور ما به عنوان نمایندگان کشاورزان برخوار، از حق مان دفاع کند اما با کمال تاسف هیچکدام سرقرار نیامدند و بنده و یک نفر از شهر سین دو نفری به تهران رفتیم و باز ایشان به تنهایی از حقوق حقه مان در موضوع آب کانال دفاع کردند. شاید من بتوانم ادعا کنم اگر امروز آب در دشت حاصلخیز برخوار جاری است فقط و فقط به همت ایشان است.

رئیس شورای اسلامی شاپور آباد در ادامه پیگیری برخی از پروژهای در دست اجراء را خواستار شد.

حجت الاسلام احمدی نیز طی سخنانی خواهان توجه به این شهر و اجرای مصوبات گذشته در جهت پیشرفت این شهر شد.

حسین گل آقایی یکی از معتمدین محلی در ادامه گفت: بنده ۱۶ سال عضو شورای اسلامی شاپور آباد بوده ام همت و تلاش آقای حاجی ستودنی است اگر نمایندگان سابق حل معضل پیچ خطرناک جاده شاپورآباد را محملی برای اخذ رای مردم کردند ایشان با جدیت پای کار ایستاد و خوشبختانه اجرای این پروژه امروز در دسترس است.

در پایان آقای حاجی به ارائه گزارشی مبسوط از قانونگذاری ،ارتباط با مردم و پیگیری مشکلات عمومی شهر شاپور آباد پرداخت.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *