آخرین اخبار

نماینده مردم شریف شاهین‌شهر، میمه و برخوار خبر داد: راه‌اندازی آموزشکده کشاورزی حبیب‌آباد در آینده‌ای نزدیک

به گزارش حماسه‌سازان، حسینعلی حاجی در ابتدای اردیبهشت‌ماه امسال به ساختمان مرکزی دانشگاه فنی و حرفه‌ای کل کشور رفت تا با دکتر شفیعی رئیس این دانشگاه دیدار و موضوع راه‌اندازی آموزشکده کشاورزی حبیب‌آباد از توابع شهرستان برخوار را پیگیری کند. در ابتدا این دیدار مسائل و مشکلات پیش روی این آموزشکده بررسی و بعد از […]

اشتراک گذاری
15 اردیبهشت 1394
کد مطلب : 17838

به گزارش حماسه‌سازان، حسینعلی حاجی در ابتدای اردیبهشت‌ماه امسال به ساختمان مرکزی دانشگاه فنی و حرفه‌ای کل کشور رفت تا با دکتر شفیعی رئیس این دانشگاه دیدار و موضوع راه‌اندازی آموزشکده کشاورزی حبیب‌آباد از توابع شهرستان برخوار را پیگیری کند.
در ابتدا این دیدار مسائل و مشکلات پیش روی این آموزشکده بررسی و بعد از جمع‌بندی آن‌ها آقای حاجی دستورات لازم را از رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای برای آموزشکده کشاورزی حبیب‌آباد گرفتند که این دستورات به شرح زیر اعلام می‌گردد:
معاونین رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور مأموریت یافتند تا ازمحل راه‌اندازی آموزشکده کشاورزی حبیب‌آباد بازدید و بعد از تائید نهایی به وزارت علوم ارسال نمایند.
همچنین هیئت امناء موظف شدند منابع مالی مورد نظر را برای تأسیس این آموزشکده فراهم و لحاظ کردن نام دانشگاه را در دفترچه کنکور سراسری پیگیری کنند.

IMG_7758 IMG_7759 IMG_7756

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *