آخرین اخبار

بصیری در شورای مسکن شهرستان : اجازه نخواهم داد تاوان اشتباه تعاونی ها را متقاضیان بپردازند.

شورای مسکن شاهین شهر ومیمه ساعت ۷ صبح روز پنجشنبه ۱۳۹۴/۲/۱۰در محل فرمانداری شهرستان برگزار شد. رسیدگی به مصوبات جلسه گذشته و بررسی مسائل و مشکلات پیش روی تعاونی ها دستور کار جلسه بود. به گزارش حماسه سازان ، پس از قرائت مصوبات نشست قبلی شورای مسکن توسط آقای اشراقی ، مباحث مربوط به تعاونی […]

اشتراک گذاری
13 اردیبهشت 1394
کد مطلب : 17817

شورای مسکن شاهین شهر ومیمه ساعت ۷ صبح روز پنجشنبه ۱۳۹۴/۲/۱۰در محل فرمانداری شهرستان برگزار شد.

رسیدگی به مصوبات جلسه گذشته و بررسی مسائل و مشکلات پیش روی تعاونی ها دستور کار جلسه بود.

به گزارش حماسه سازان ، پس از قرائت مصوبات نشست قبلی شورای مسکن توسط آقای اشراقی ، مباحث مربوط به تعاونی مسکن مهر هسایار ، تعاونی مسکن مهر گز و تعاونی های مسکن مهر مستقر در پردیس طرح و در خصوص آنها بحث، تبادل نظر واتخاذ تصمیم گردید.

موضوع جنجالی دیگری که بیشتر وقت جلسه را بخود اختصاص داد ، شکایت پیمانکاران از   تعاونی ها و محکومیت تعاونی ها در پرداخت خسارت بود ، که به ضرس قاطع توسط اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی کوتاهی مدیران تعاونی ها در این قضیه محرز اعلام شد. بدنبال این اعلام ، مدیران عامل تعاونی های مسکن مهر عدم اطلاع خود از قانون را دلیل محکومیت قضایی عنوان کردند که این موضع گیری واکنش شدید فرماندار شهرستان شاهین شهر ومیمه را در پی داشت.

علیرضا بصیری در این زمینه گفت : اگر فکر می کنید عدم اطلاع تان از قانون ، حضورتان در دادگاه بدون وکیل حقوقی و محکومیت تان به پرداخت ۲/۱ میلیارد تومان را از جیب متقاضیان بی بضاعت مسکن مهر جبران می کنید سخت در اشتباهید !بنده بعنوان نماینده عالی دولت تا زمانی که فرماندار هستم اجازه نخواهم داد ریالی از این محکومیت را از مردم بگیرید.

نکته قابل توجه در این جلسه تماس تلفنی نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر ،میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با معاون وزیر و رئیس امور مالیاتی کشور در خصوص پرداخت مالیات تعاونی ها بود.

در حالیکه نماینده امور مالیاتی شهرستان ، قانون مورد استفاده برای تعاونی ها را زمان دار و منقضی می دانست ، دکتر عسگری از طریق تلفن اعلام نمود هیچگونه زمان بندی برای این برخورداری وجود ندارد.

آقای حاجی ضمن ارتباط تلفنی با سرپرست جدید اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان خواستار تسریع در واگذاری واحدهای مسکن مهر وحل مشکلات شرکت ها گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *