آخرین اخبار

حاجی در جمع مردم لودریچه: معیشت بخش بزرگی از مشکلات مردم است

به گزارش حماسه‌سازان حسینعلی حاجی ۳ اردیبهشت‌ماه ۹۴ در هم‌نشینی با مردم شریف محله لودریچه شهر دولت آباد،طی سخنانی به مسائل منطقه و اوضاع کشور یمن پرداخت و اظهار داشت:کشور یمن بیشترین میزان سادات را در خود جای‌داده است. وی افزود: با کمک مستشاری جمهوری اسلامی ایران به ملت یمن آن‌ها به‌خوبی توانستند در مقابل […]

اشتراک گذاری
13 اردیبهشت 1394
کد مطلب : 17794

به گزارش حماسه‌سازان حسینعلی حاجی ۳ اردیبهشت‌ماه ۹۴ در هم‌نشینی با مردم شریف محله لودریچه شهر دولت آباد،طی سخنانی به مسائل منطقه و اوضاع کشور یمن پرداخت و اظهار داشت:کشور یمن بیشترین میزان سادات را در خود جای‌داده است.
وی افزود: با کمک مستشاری جمهوری اسلامی ایران به ملت یمن آن‌ها به‌خوبی توانستند در مقابل تجاوزهای آل سعود بایستند و انقلاب خود را به اثبات برسانند.
نماینده مردم شریف شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: سعودی‌ها انتظار داشتند نیروی زمینی پاکستان به کمک آن‌ها جهت ورود به خاک یمن بیاید.
وی در همین زمینه گفت: در این رابطه مقام معظم رهبری پیامی به نواز شریف نخست وزیر پاکستان دادند و در آن پیام نواز شریف را از همکاری با رژیم آل سعود نهی کرده بودند.
حاجی تصریح کرد: نواز شریف نیز موضوع همکاری با رژیم آل سعود برای حمله زمینی به یمن را به پارلمان فرستاد و با رأی منفی پارلمان پاکستان مواجه شد.
وی خاطرنشان کرد: مصر نیز برای همکاری با آل سعود درخواست ۲۰۰ میلیارد دلار کرده بود که عربستان با این درخواست مخالفت کرد.
نماینده مردم شریف شاهین‌شهر، میمه و برخوارتصریح کرد: مقام معظم رهبری
درباره حوادث عراق فرمودند: خط قرمز ما در عراق اماکن متبرکه هستند.
وی گفت: چون خط قرمز جمهوری اسلامی ایران در عراق اماکن متبرکه بود سپاه بدر و جوانان حزب اللهی و ولایتمدار عراق وارد میدان مبارزه با گروهک تروریستی داعش شدند و آن‌ها را از رسیدن به آرزوهایشان ناکام گذاشتند.
حاجی در بخش دیگری از سخنان خودبا بیان اینکه بخش بزرگی از مشکل مردم معیشت است، اظهار داشت: بنده بارها از تریبون مجلس این مسائل را پیگیری کرد ه ام.
در پایان این جلسه که اعضای شورای اسلامی دولت آباد نیز حضور داشتند،اطهری فر شهردار این شهر، خواسته های مردم در حوزه شهری را پاسخ گفت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *