آخرین اخبار

آقای حاجی : با اجرای این طرح دسترسی نقاط محروم و ضعیف به وکلای خود کمتر خواهد شد

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر ،میمه /برخوار در مجلس نیز در ابتدای سخنانش گفت: مجلس آماده ریل گذاری برای حرکت قطار برای رسیدن به اهداف است. وی افزود: موافقان این طرح به دنبال یک قانون گذاری یا ریل گذاری در کشور هستند و مطمئنا هر ریل گذاری نیازمند مطالعه کافی و داشتن توجیه فرهنگی […]

اشتراک گذاری
11 اردیبهشت 1394
کد مطلب : 17790

21a6822b6b

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر ،میمه /برخوار در مجلس نیز در ابتدای سخنانش گفت: مجلس آماده ریل گذاری برای حرکت قطار برای رسیدن به اهداف است.
وی افزود: موافقان این طرح به دنبال یک قانون گذاری یا ریل گذاری در کشور هستند و مطمئنا هر ریل گذاری نیازمند مطالعه کافی و داشتن توجیه فرهنگی ، امنیتی و اقتصادی است.
حاجی دلیگانی ادامه داد: هر کاری که انسان می خواهد انجام دهد از جمله ریل گذاری و قانون گذاری بدون بررسی دقیق کاری بیهوده است.

 

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر ،میمه /برخوار در خصوص طرح استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی به عنوان مخالف این طرح، اظهار داشت: اگر برخی از نمایندگان به تذکرات بی توجه هستند اشکال از قانون یا رای اخذ شده نیست، بلکه اشکال از بنده نماینده است که بی توجهی میکنم.
وی با بیان اینکه سوالاتی در این طرح مطرح است، افزود: آیا قبول دارید که این طرح باید طرح مطالعاتی داشته باشد؟ مطالعات امنیتی، سیاسی و اقتصادی این طرح کجا است؟ قانون فعلی در چ زمینه هایی اشکال دارد؟  
حاجی دلیگانی در ادامه تصریح کرد: یکی از وظایف نمایندگان مجلس ایجاد ارتباط بین مردم و مجلس شورای اسلامی است که با این طرح مطمئناٌ به آن خدشه وارد خواهد شد.
وی در پایان اظهار داشت: برداشت ما از این است که با اجرایی شدن این طرح نقاط محروم و افراد ضعیف جامعه به وکلای خود دسترسی کمی خواهند داشت و علاوه بر این در حال حاضر امکان حضور افراد نخبه  در مجلس وجود دارد که با اجرائی شدن این طرح از بین خواهد رفت زیرا به سمت اشرافی گری پیش می رویم و مردم دیگر علاقه ای به انتخاب نمایندگان خود ندارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *