آخرین اخبار

حاجی در گفت‌وگو با تسنیم خبر داد: درخواست ۵۲ نماینده مجلس برای تعیین تکلیف طرح افزایش جمعیت

خبرگزاری تسنیم: نماینده مردم شاهین‌شهر ومیمه/برخوار در مجلس شورای اسلامی از درخواست جمعی از وکلای ملت برای رسیدگی زودتر به طرح افزایش نرخ باروری و پیشگیری از کاهش رشد جمعیت و تعیین تکلیف این طرح خبر داد. حسینعلی حاجی‌‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر ومیمه/برخوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با […]

اشتراک گذاری
10 اردیبهشت 1394
کد مطلب : 17776

خبرگزاری تسنیم: نماینده مردم شاهین‌شهر ومیمه/برخوار در مجلس شورای اسلامی از درخواست جمعی از وکلای ملت برای رسیدگی زودتر به طرح افزایش نرخ باروری و پیشگیری از کاهش رشد جمعیت و تعیین تکلیف این طرح خبر داد.

حسینعلی حاجی‌‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر ومیمه/برخوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به نامه ۵۲ نماینده مجلس برای رسیدگی سریعتر به طرح افزایش نرخ باروری و پیشگیری از کاهش رشد جمعیت اظهار داشت: پس از بررسی و تصویب طرح افزایش نرخ باروری و پیشگیری از کاهش رشد جمعیت در صحن علنی مجلس، این طرح مورد ایراد شورای نگهبان قرار گرفت.

وی ادامه داد: شورای نگهبان چند اشکال و ایراد جزیی از طرح مذکور گرفت و این طرح مجدداً به مجلس بازگشت و به کمیسیون بهداشت و درمان رفت اما با گذشت چند ماه هنوز در  دستور کار کمیسیون قرار نگرفته است.

این نماینده مجلس بر همین اساس تأکید کرد: این طرح در کمیسیون بهداشت راکد مانده و لازم است تا هرچه زودتر ایرادات شورای نگهبان رفع شده و در دستور کار مجلس قرار گیرد.

حاجی با بیان اینکه ۵۲ تن از نمایندگان مجلس در نامه‌ای خواستار رسیدگی به این طرح شدند، گفت: این نامه توسط رئیس مجلس دستور خورد و آقای فرهنگی عضو هیئت رئیسه مسئول پیگیری این مسئله شد تا این طرح هرچه زودتر مورد بررسی قرار گیرد و پس از رفع ایرادات شورای نگهبان، در صحن علنی به نتیجه برسد.

انتهای پیام/*

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *