آخرین اخبار

جلسه با رئیس انجمن صنفی تولید کنندگان لوازم خانگی ایران

گروه صنعتی انتخاب ساعت ۷/۳۰روز ۹۴/۱/۲۲میزبان جلسه نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با رئیس انجمن صنفی تولید کنندگان لوازم خانگی کشور بود. محمد رضا دیانی با انتقاد از واردات بی رویه لوازم خانگی به کشور، متضرر شدن تولید کنندگان داخلی و از بین رفتن اشتغال […]

اشتراک گذاری
03 اردیبهشت 1394
کد مطلب : 17725

گروه صنعتی انتخاب ساعت ۷/۳۰روز ۹۴/۱/۲۲میزبان جلسه نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با رئیس انجمن صنفی تولید کنندگان لوازم خانگی کشور بود.

محمد رضا دیانی با انتقاد از واردات بی رویه لوازم خانگی به کشور، متضرر شدن تولید کنندگان داخلی و از بین رفتن اشتغال موجود را از عواقب این بی توجهی دانست.

مدیر عامل گروه صنعتی انتخاب عدم کاهش سود سپرده و تسهیلات در بانکها را مغایر با اعلام بانک مرکزی مبنی بر کاهش نرخ تورم توصیف کرد و افزود : بالا بودن سود سپرده در بانکها باعث می شود تا مردم از سرمایه گذاری خودداری کنند از طرفی کدام کار تولیدی است که با تسهیلات بانکی فعلی و سودهای سرسام آور، درآمد هم داشته باشد.

آقای حاجی نیز با اشاره به ملاقات قبلی خود با وزیر محترم اقتصاد و دارایی و تذکر در خصوص نرخ سود در بانکها به ایشان اطمینان داد در جهت حمایت از تولید و حفظ اشتغال جوانان به پیگیری خود ادامه خواهد داد.

وی همچنین به جلسات برگزار شده با آقای دیانی اشاره کرد و خواستار سرمایه گذاری گروه صنعتی انتخاب در دو شهرستان شد.

IMG_5327 IMG_5328

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *