آخرین اخبار

آقای حاجی در جمع مردم مسجد محمدیه حبیب آباد

آقای حاجی در جمع مردم مسجد محمدیه حبیب آباد : پوتین چندین بار اعلام کرده که من آمادگی دارم ایران مبلغین خود را برای ترویج تفکرشیعه به این کشور بفرستد. نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار درمجلس شورای اسلامی روز پنج شنبه ۹۴/۱/۲۸با حضور در مسجد محمدیه حبیب آباد پس […]

اشتراک گذاری
02 اردیبهشت 1394
کد مطلب : 17704

آقای حاجی در جمع مردم مسجد محمدیه حبیب آباد : پوتین چندین بار اعلام کرده که من آمادگی دارم ایران مبلغین خود را برای ترویج تفکرشیعه به این کشور بفرستد.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار درمجلس شورای اسلامی روز پنج شنبه ۹۴/۱/۲۸با حضور در مسجد محمدیه حبیب آباد پس از اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء به امامت حجت الاسلام حسینی به ایراد سخنرانی پرداخت.

آقای حاجی ابتدا در مورد مسائل منطقه ای صحبت کرد وگفت : عربستان نقش بزرگی در ناآرام کردن منطقه دارد که از سوی کشورهای غربی وعمال مزدور عرب آنان حمایت می شود این جنگ افروزی برعلیه کشور مظلوم یمن دنیای اسلام را گرفتار خواهد کرد.

وی بااشاره به صحبت های رئیس جمهور روسیه که چندین بار اعلام کرده که من آمادگی دارم ایران مبلغین خود را برای ترویج تفکرشیعه به این کشور بفرستد تصریح کرد: اگر خوی وحشی گری تکفیری ها در منطقه افکار همه را جریحه دار کرده است اما به رو شدن دست اربابان آنها منجر شده والحمدلله کشورهای بزرگی مثل چین وروسیه که مسلمانان بسیاری را در خود جای داده اند به حقانیت مذهب حقه تشیع پی برده اند گرچه برادران اهل سنت واقعی نیز از این جنایات به ستوه آمده واز آنان تبری جسته اند وانشاالله با کمک خداوند اسلام وشیعه پیروز گردد و امیدوارم یک روزی پیام بیداری اسلامی را بگیرند و به سوی رستگاری هدایت شوند.

ایشان در پایان به سوالات حضار پاسخ داد.

IMG_5495 IMG_5497

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *