آخرین اخبار

جشن ولادت حضرت زهرا (س) در مسجد جامع شهر دستگرد وهمنشینی حاجی بامردم

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی روز پنجشنبه ۹۴/۱/۲۰همزمان با ولادت حضرت زهرا (س) با حضور در مسجد جامع دستگرد به ایراد سخنرانی پرداخت. آقای حاجی با تبریک ولادت حضرت زهرا (س) و روز مادر و همچنین ولادت بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی […]

اشتراک گذاری
02 اردیبهشت 1394
کد مطلب : 17698

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی روز پنجشنبه ۹۴/۱/۲۰همزمان با ولادت حضرت زهرا (س) با حضور در مسجد جامع دستگرد به ایراد سخنرانی پرداخت.

آقای حاجی با تبریک ولادت حضرت زهرا (س) و روز مادر و همچنین ولادت بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) ،به تشریح مسائل روز ومذاکرات هسته ای پرداخت وگفت: این همه مسئله ای که راجع به انرژی هسته ای برای ما درست کرده اند آغازش از جایی بود که ما هنوز هیچ سانتریفیوژی نساخته بودیم و در حال ساخت ساختمانش بودیم که منافقان برای خوش خدمتی به اربابان شان با جاسوسی، خبرآن را ارائه کردند.دراصل منافقین وشیطان بزرگ دشمنان بالفطره ملت عزیز ایران هستند.

وی افزود : دسته سوم بدخواهان این انقلاب، وهابیت است. سران وهابیت نقشه دارند که از شیعه گرایی جوانان وترویج این تفکربحق جلوگیری کنند.

آقای حاجی به بررسی اوضاع عراق پرداخت و گفت :ما به همه اهدافمان در عراق رسیدیم. جوانان برومند شیعه مسئولیت حفاظت از کربلا و نجف و سامرا را دارند چون جزءخط قرمز های ماست. اگر داعش به حرم امامان معصوم می رسید چیزی را باقی نمی گذاشت.

وی درپایان به سوالات حضار پاسخ گفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *