آخرین اخبار

شعار “همدلی و همزبانی” در اقتصاد کشور بروز پیدا کند/ الگوگیری از دفاع مقدس در رفع مشکلات

حسینعلی حاجی دلیگانی، عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت توجه به موضوع شعار سال و نامگذاری امسال توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی به خبرنگار خبرگزاری شبستان در اصفهان اظهار داشت: مردم ایران باید در سال جاری همچون سال‌های گذشته و دوران پیروزی انقلاب اسلامی قدم به میدان گذاشته و برای موفقیت […]

اشتراک گذاری
01 اردیبهشت 1394
کد مطلب : 17664

همدلی

حسینعلی حاجی دلیگانی، عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت توجه به موضوع شعار سال و نامگذاری امسال توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی به خبرنگار خبرگزاری شبستان در اصفهان اظهار داشت: مردم ایران باید در سال جاری همچون سال‌های گذشته و دوران پیروزی انقلاب اسلامی قدم به میدان گذاشته و برای موفقیت کشور پیش‌قدم باشند.

وی افزود: در دوران دفاع مقدس نیز مردم کشور به کمک نظام و دولت آمده و شرایط را به گونه‌ای رقم زدند که کشور به جایگاه بالایی رسید و حاصل این همکاری، موفقیت کشور در جنگ بود.

نماینده مردم شاهین‌شهر ومیمه/برخوار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم و مسئولان باید از این مسئله در شرایط کنونی الگو بگیرند، تصریح کرد: ما باید کاری کنیم که همچون دوران دفاع مقدس و دوره‌های دیگر انقلاب اسلامی که همه برای رفع مشکلات کشور با یکدیگر متحد شدند، بار دیگر این اتفاق صورت گیرد.

وی ادامه داد: در طول دوران انقلاب اسلامی، هر زمان که همدلی و همزبانی در بین مردم و مسئولان وجود داشته، پیروزی کشور در عرصه‌های مختلف رقم خورده و باید این مسئله بار دیگر اجرایی شود.

حاجی دلیگانی به موضوع مشکلات اقتصادی کشور اشاره کرد و افزود: مردم ایران در شرایط سخت اقتصادی کشور باید با همدلی و همزبانی، در راستای منافع کشور حرکت کرده و در این زمینه اقدامات موثری صورت دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *