آخرین اخبار

عملیات اجرایی احداث میدان مورچه خورت از اواسط اردیبهشت ماه آغاز می شود.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه /برخوار در مجلس شورای اسلامی  روز پنج شنبه ۹۴/۱/۲۷به روستای تاریخی مورچه خورت رفت تا به وضعیت احداث میدان در ورودی روستا از سمت تهران رسیدگی کند. احداث این میدان که از خواسته های مردمی و در جلسه سفیران خدمت بوده است با پیگیری های مکرر […]

اشتراک گذاری
30 فروردین 1394
کد مطلب : 17620

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه /برخوار در مجلس شورای اسلامی  روز پنج شنبه ۹۴/۱/۲۷به روستای تاریخی مورچه خورت رفت تا به وضعیت احداث میدان در ورودی روستا از سمت تهران رسیدگی کند.

احداث این میدان که از خواسته های مردمی و در جلسه سفیران خدمت بوده است با پیگیری های مکرر آقای حاجی و بازدید معاون محترم وزیر راه وشهرسازی و مدیر کل راه و شهرسازی استان اصفهان در جهت کاهش سرعت خودرو های عبوری و تأمین امنیت اهالی روستا مورد تصویب قرار گرفت.

در این بازدید که فرماندار محترم شهرستان ، معاون راهداری اداره کل راه و شهرسازی ، بخشدار مرکزی ، دهیار ، اعضای شورای اسلامی و جمعی از معتمدین محلی حضور داشتند ، مقرر شد ظرف ۱۰ روز آینده آزاد سازی انجام و اداره کل راه وشهرسازی در اواسط اردیبهشت ماه احداث میدان را آغاز کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *