آخرین اخبار

نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس: مرحله سوم مناقصه سرخابی‌ها اردیبهشت‌ ماه انجام می‌شود

نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس گفت: وزیر ورزش و جوانان در مجلس از مرحله سوم مناقصه دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در اردیبهشت‌ ماه امسال خبر داد. به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان حسینعلی حاجی ظهر امروز در جمع خبرنگاران  با تبریک فرارسیدن ولادت باسعادت حضرت زهرا (س) روز مادر و زن […]

اشتراک گذاری
19 فروردین 1394
کد مطلب : 17534

772005

نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس گفت: وزیر ورزش و جوانان در مجلس از مرحله سوم مناقصه دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در اردیبهشت‌ ماه امسال خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان حسینعلی حاجی ظهر امروز در جمع خبرنگاران  با تبریک فرارسیدن ولادت باسعادت حضرت زهرا (س) روز مادر و زن به طرح سؤال اخیر از وزیر ورزش و جوانان با توجه بند ع تبصره ۳ بودجه سال گذشته کشور اشاره کرد و گفت: بر اساس این بند دولت و از جمله وزارت ورزش و جوانان موظف و مکلف بودند در سال ۹۳ کلیه باشگاه‌های زیرمجموعه و همچنین سهامی آن‌ها را به بخش خصوصی واگذار کند.

وی ادامه داد: چون تا آذرماه سال گذشته دولت اقدام چشم‌گیری در این راستا انجام نداده بود لذا این سؤال در کمیسیون مربوطه مطرح و وزیر ورزش جوانان به آن پاسخ داد.

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: وزیر ورزش و جوانان در پاسخ به این سؤال اظهار کرد که از تیرماه سال گذشته اطلاعات دو باشگاه‌ پرسپولیس و استقلال که زیرمجموعه وزارت ورزش و جوانان بودند در اختیار سازمان خصوصی‌سازی قرارگرفته تا فرآیند مناقصه آن انجام شود.

وی خاطرنشان کرد: وزیر ورزش و جوانان در ادامه با بیان اینکه اواخر سال گذشته مناقصه صورت گرفت اما به دلیل لابی‌گری‌های صورت گرفته در آن مناقصه افراد خریدار برای خرید این دو باشگاه پیش‌قدم نشده بودند، گفت: ابتدای اردیبهشت‌ ماه امسال مرحله سوم مناقصه انجام و واگذاری این دو باشگاه به بخش خصوصی به نتیجه خواهد رسید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *