آخرین اخبار

با اخطارآقای حاجی : تعیین تکلیف رایگان شدن هزینه های آب و برق و گاز مساجد به کمیسیون ارجاع شد

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری شبستان، نمایندگان مجلس در ادامه جلسه علنی امروز چهارشنبه ۱۹ فروردین و در بررسی طرح حمایت از مدیریت احداث تجهیز و نوسازی مساجد و نمازخانه های کشور در ماده ۲۰ این طرح را برای بررسی دقیقتر به کمیسیون ارجاع دادند. طبق ماده ۲۰ انشعاب و هزینه آب، دفع فاضلاب برق […]

اشتراک گذاری
19 فروردین 1394
کد مطلب : 17527

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری شبستان، نمایندگان مجلس در ادامه جلسه علنی امروز چهارشنبه ۱۹ فروردین و در بررسی طرح حمایت از مدیریت احداث تجهیز و نوسازی مساجد و نمازخانه های کشور در ماده ۲۰ این طرح را برای بررسی دقیقتر به کمیسیون ارجاع دادند.

طبق ماده ۲۰ انشعاب و هزینه آب، دفع فاضلاب برق و گاز مصرفی مساجد رایگان است و این حکم شامل اماکن درآمدزا، مرتبط با موضوع بند ث ماده ۱۵ این قانون نمی شود.

این ماده در طی اخطار حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهرومیمه/برخوار و با تشخیص ابوترابی فرد برای نمایندگان به کمیسیون برای بررسی دقیقتر ارجاع شد.

حاجی دلیگانی در اخطار قانون اساسی گفت: اینجا آورده ایم که انشعاب آب برق و گاز فاضلاب برای مساجد مجانی است اما نام نمازخانه ها را نیاورده ایم و همین موضوع دارای ابهام است و بهتر است به کمیسیون برای بررسی دقیقتر ارجاع شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *