آخرین اخبار

حاجی خطاب به مادر شهید سر لشگر یاسینی: امنیت امروز ما مرهون فداکاری امثال فرزند دلاور شماست.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی صبح روز پنج شنبه ۹۴/۱/۰۶با حضور در منزل مادر شهیدان سرلشگر خلبان سید علیرضا یاسینی و سید رضا یاسینی با ایشان دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار برادر ایشان که از جانبازان دفاع مقدس است به ذکر خاطراتی از […]

اشتراک گذاری
16 فروردین 1394
کد مطلب : 17420

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی صبح روز پنج شنبه ۹۴/۱/۰۶با حضور در منزل مادر شهیدان سرلشگر خلبان سید علیرضا یاسینی و سید رضا یاسینی با ایشان دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار برادر ایشان که از جانبازان دفاع مقدس است به ذکر خاطراتی از شهدا پرداخت و علیرضا را انسانی جسور ، شجاع و مومن توصیف کرد.

آقای حاجی نیز ضمن اظهار خرسندی از دیدار با خانواده این شهدای عزیز گفت: امنیت امروز ما مرهون فداکاری امثال فرزند شماست.کسی که شخص صدام را با عملیات های غرور آفرینش عصبانی کرده بود و مقام معظم رهبری از دست دادنش را سخت دانست و از امید واری هایش به آینده او سخن گفته بود.

وی در ادامه با آرزوی سالی خوش برای این خانواده مکرم یاد و خاطره ابو الشهدا مرحوم سید عبدالمطلب یاسینی را گرامی داشت.

حماسه سازان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدای سر افراز ایران اسلامی ، بخشی از وصیت نامه شهید سر لشگر خلبان سید علیر ضا یاسینی را تقدیم می کند:

من یک خلبان هستم. سالها از بیت المال برایم هزینه کرده اند تا به اینجا رسیده ام. حال وظیفه دارم که دینم را ادا کنم. مگر نه اینکه همواره آرزو کرده ایم که ای کاش در واقعه عاشورا می بودیم و فرزند زهرا(س) را یاری می کردیم؟

اکنون زمان آن فرا رسیده و همگان مکلفیم که برای لحظه ای روح خدا را تنها نگذاریم. بنابراین از من انتظار نداشته باشید که بیش از این در کنارتان باشم.به یقین اجر شما نیز که به تربیت فرزندان و امور خانه همت می گمارید و زمینه را برای حضور بیشتر ما در صحنه فراهم می کنید نزد خدا محفوظ خواهد بود.»

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *