آخرین اخبار

حاجی در شورای اداری برخوار: از مدیرانی که وقت مرا برای حل مشکلات مردم می گیرند تشکر می کنم.

چند سالی است که با انتخاب آقای حاجی به نمایندگی مردم در مجلس شورای اسلامی و به پیشنهاد ایشان دیگر از رفت و آمدهای مدیران و مسئولین در ابتدای سال برای عرض تبریک به یکدیگر خبری نیست و در اولین روزهای سال ، فرمانداران محترم دو شهرستان شاهین شهر و میمه و برخوار ضمن برگزاری […]

اشتراک گذاری
15 فروردین 1394
کد مطلب : 17371

چند سالی است که با انتخاب آقای حاجی به نمایندگی مردم در مجلس شورای اسلامی و به پیشنهاد ایشان دیگر از رفت و آمدهای مدیران و مسئولین در ابتدای سال برای عرض تبریک به یکدیگر خبری نیست و در اولین روزهای سال ، فرمانداران محترم دو شهرستان شاهین شهر و میمه و برخوار ضمن برگزاری شورای اداری ، سنت حسنه دید و بازدید را یکجا انجام داده و از رفت و آمدهای مکرر و وقت گیر در ساعات اداری جلوگیری می شود.

اولین شورای اداری شهرستان برخوار در سال جدید روز پنجم فروردین ماه ۱۳۹۴ و در جوار حرم امامزادگان واجب التعظیم حضرت ابراهیم بن موسی بن جعفر (ع) و فرزندش حضرت اسماعیل (ع) برگزار گردید.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ضمن عرض تسلیت ایام شهادت حضرت صدیقه طاهره (س) و آرزوی سالی خوش و همراه با خیر و برکت اظهار داشت: هر بهاری که می آید بایستی از شهدا یاد کنیم چرا که امنیت ، آسایش و طراوت خود و جامعه اسلامی مان را مدیون فداکاری و ایثار آنها هستیم . شهدا برای انقلاب و نظام ما سرمایه گذاری کردند و با نثار جان خود ، به اقتدار حکومت دینی مان اعتبار بخشیدند لذا بر ماست که با حفظ راه روشن آنها از این سرمایه عظیم حراست کنیم.

عضو فراکسیون ایثارگران مجلس نهم به لزوم تکریم خانواده معظم شاهد و ایثارگر اشاره کرد و با بیان اینکه در چند سال گذشته ، نوروز خود را با دیدار خانواده شهدا آغاز می کند ، اضافه کرد :

خداوند توفیق داده روزهای ابتدایی هر سال را از شهدا استمداد می طلبم و به دیدن خانواده آنها می روم قبل از اینکه به همین جلسه بیایم مشغول دیدار با والدین مکرم شهدای شاپورآباد بودم. در یکی از دیدارها مادر شهیدی را زیارت کردم که تنها و در خانه ای خشت و گلی با کمترین امکانات زندگی می کرد و شکرگزار خدا بود و اعلام کرد که هیچ توقعی ندارد این در حالیست که بیشترین غرولندها به جان انقلاب از زبان کسانی به گوش می رسد که هیچ سهمی در این انقلاب نداشته اند.

حسینعلی حاجی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به شعار سال و بیانات ارزشمند مقام معظم رهبری در کنار حرم مطهر امام رضا (ع) تصریح کرد : نباید منتظر بخشنامه و دستور العمل باشیم ، صادقانه با هم رفتار کنیم ، با هم شفاف برخورد کنیم و در جهت حل مشکلات مردم دست در دست هم باشیم. درست است که در دوران مختلف دولتهایی با سلایق متفاوت سر کار می آیند اما همه آنها حلقه های یک زنجیر بنام جمهوری اسلامی هستند و عملکرد آنها از نگاه مردم به حساب نظام گذاشته می شود بنابراین بایستی درسال جدید، تکریم ارباب رجوع در دستور کار باشد و از همه ظرفیت های قانون برای حل مشکل مراجعین استفاده شود چرا که بسیاری از آنها ازحقوق خود مطلع نیستند و ممکن است یک راهنمایی از سوی شما مدیران راهگشای حل مشکل آنان باشد.

وی ادامه داد : بنده نیز با تمام توان خود در این راه ، مدد کار شما خواهم بود و البته از مدیرانی که وقت مرا برای حل مشکلات مردم می گیرند صمیمانه تشکر می کنم.

آقای حاجی ، ملاقات با مردم ، توزیع عادلانه امکانات ، نظارت بر انجام پروژه ها ، تلاش برای دریافت حقوق شهرستان از استان و برخورد مهربانانه با مردم را به مدیران و مسئولان گوشزد نمود.

ایشان در پایان سخنانش از دولت محترم بخاطر تخصیص صد در صدی اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای تشکر کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *