آخرین اخبار

حاجی در مسجد جامع گرگاب : دود قائله یمن به چشم سردمداران رژیم آل سعود خواهد رفت.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر ومیمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی روز پنجشنبه ۹۴/۱/۰۶در جمع نمازگزاران مسجد جامع گرگاب حضور یافت و پس از اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء به امامت حجت الاسلام و المسلمین رجبیان به اختصار مطالبی را عنوان کرد. ایشان ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری شهادت حضرت فاطمه […]

اشتراک گذاری
15 فروردین 1394
کد مطلب : 17361

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر ومیمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی روز پنجشنبه ۹۴/۱/۰۶در جمع نمازگزاران مسجد جامع گرگاب حضور یافت و پس از اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء به امامت حجت الاسلام و المسلمین رجبیان به اختصار مطالبی را عنوان کرد.

ایشان ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) ، برای مردم سالی پر خیر و برکت و همراه با سلامتی و موفقیت آرزو کرد و اظهار داشت : امیدوارم امسال را که مقام معظم رهبری سال همدلی و همزبانی بین دولت و ملت نامگذاری کردند ، سال گشایش در معاش مردم و سرو سامان پیدا کردن اقتصاد باشد.

وی ادامه داد : تجربه نشان داده است هر کجا مسئولان مسائل را شفاف با مردم در میان گذاشته اند ، مردم صادقانه به دولت و نظام کمک کرده اند.

حاجی با تشریح وظایف نماینده مردم در مجلس تأکید کرد : بنده بعنوان زبان گویای شما وظیفه دارم دغدغه شما را به مسئولان اجرایی از رئیس محترم جمهور گرفته تا وزراء و سایر مدیران برسانم و پیگیر حل مشکلات مردم باشم.

ایشان با اشاره به مشکلات حوزه انتخابیه و از جمله شهر گرگاب افزود: دو مشکل اصلی در این شهر وجود دارد یکی بحث فاضلاب و دیگری آب کانال .در موضوع فاضلاب تلاشهای زیادی صورت گرفته و اخیراً هم از محل تبصره ۲۲ ماده ۱۸۰ مبلغ پنج میلیارد ریال دیگر برای شبکه جمع آوری فاضلاب گرگاب قرار دادیم البته این شبکه برای اتمام نیازمند مبلغ هشتاد میلیارد اعتبار است که با برگزاری جلسات متعدد در تهران و اصفهان قرار شد شهرداری نیز در ازای خرید پساب برای ایجاد واحیای فضای سبز مبلغی را در جهت اجرای بخشی از شبکه، سرمایه گذاری کند.

نماینده قوه مقننه در کار گروه اشتغال استان اصفهان به وضع کشاورزی در دشت حاصلخیز برخوار اشاره و اضافه کرد: به هر حال شغل اصلی مردم این منطقه کشاورزی است و بعد از پائین رفتن سطح آب و خشک شدن چاه ها ، امید مردم به آب کانال بود متأسفانه بیش از ۵ سال آب منطقه ای به تعهد خود عمل نکرد و با پیگیری های متعدد صورت گرفته ، بالاخره حق مردم تثبیت شد مرحله اول دریافت آب انجام شد و با مذاکرات انجام شده در تهران و اصفهان انشاالله در آینده نزدیک مرحله دوم انجام خواهد شد و آب در کانالهای بل و حاجی آباد جاری خواهد گشت.

آقای حاجی در پایان سخنانش ، تجاوز پادشاهی عربستان به یمن را حرکتی اشتباه توصیف کرد و خاطرنشان ساخت : نگاه متفاوت کشورهای غربی و عربی به مسائل منطقه آنها را رسوا کرده است حرکتهایی نظیر آنچه در یمن و بحرین توسط مردم صورت می گیرد را چون خلاف منافع آنهاست غیر قانونی می دانند ولی از عده ای وحشی تحت عنوان النصره و داعش که از سرتاسر جهان با پول آنها به سوریه و به قصد سرنگونی حکومت قانونی سوریه آمده اند حمایت می کنند.

البته اشتباه استراتژیک آل سعود باعث شد تا آتشی را برافروزند که دود قائله آن به چشم سردمداران این رژیم برود و انشاالله منجر به پیروزی شیعیان یمن خواهد شد.

در پایان آقای حاجی از نمایشگاه یاس کبود بازدید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *