آخرین اخبار

نماینده مردم شریف شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس: طی تذکری خواستار تعیین تکلیف شرکت‌کنندگان در آزمون استخدامی استانداری‌ها شد

به گزارش حماسه‌سازان، حسینعلی حاجی طی نامه ای به شماره ۶۳۵۱۵ در تاریخ ۹۳/۹/۱۶بر اساس ماده ۲۰۸ آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی که در جلسه علنی مجلس قرائت شد و مخاطب آن ریاست محترم جمهوری دکتر حسن روحانی بود، خواستار تعیین تکلیف شرکت‌کنندگان در آزمون استخدامی استانداری‌ها شد. خلاصه متن تذکر نماینده مردم شریف شاهین‌شهر، […]

اشتراک گذاری
26 اسفند 1393
کد مطلب : 17229

تذکر

به گزارش حماسه‌سازان، حسینعلی حاجی طی نامه ای به شماره ۶۳۵۱۵ در تاریخ ۹۳/۹/۱۶بر اساس ماده ۲۰۸ آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی که در جلسه علنی مجلس قرائت شد و مخاطب آن ریاست محترم جمهوری دکتر حسن روحانی بود، خواستار تعیین تکلیف شرکت‌کنندگان در آزمون استخدامی استانداری‌ها شد.

خلاصه متن تذکر نماینده مردم شریف شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی به شرح ذیل است:

جناب آقای روحانی ریاست محترم جمهوری

«همان‌گونه که مستحضر می‌باشید در ابتدای سال ۹۱ دولت وقت به‌منظور تأمین بخشی از نیروی انسانی مجموعه دولت مبادرت به برگزاری آزمون استخدامی بر اساس قوانین و مقررات موضوعه بین فارغ‌التحصیلان دانشگاهی نموده است که هزاران نفر از شرکت‌کنندگان در رقابتی عادلانه، منصفانه و پس از مصاحبه‌های استخدامی و گزینش به‌عنوان نفرات قطعی انتخاب شدند. متأسفانه علیرغم گذشت دو سال هنوز موفق به استخدام نشدند آن‌هم به دلایلی نامعلوم.

جناب آقای دکتر، تعداد زیادی از این عزیزان متأهل و دارای زن و فرزند می‌باشند، عده ایی با توجه به نتایج آزمون، اعتماد به دولت و امید به استخدام تشکیل زندگی داده و برای آن برنامه‌ریزی کرده‌اند. گروه دیگر در شرف ازدواج و بلاتکلیف و هرروز سرگردان در استانداری‌ها، فرمانداری‌ها و ادارات ذی‌ربط اما آنچه حاصل نمی‌شود نتیجه است. آیا شرایط اقتصادی و تورم حاکم اقتضاء می‌کند که این‌ها این‌گونه بلاتکلیف، سرگردان و مستأصل باشند.

آیا اقدامات این‌چنینی باعث سلب اعتماد مردم به دولت و دولتمردان نمی‌شود؟

آیا تغییر دولت‌ها و اشخاص باعث عدم ایفاء تعهدات می‌گردد؟

لذا به‌عنوان خادم مردم و برای مردم از جنابعالی درخواست می‌کنم دستور فرمایید نسبت به رفع مشکل این عزیزان اقدام عاجل صورت پذیرد.»

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *