آخرین اخبار

نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس خبر داد تزریق ۴ میلیون مترمکعب آب در کانال کشاورزان «منطقه شاهین‌شهر و برخوار»

نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: پایان هفته جاری چهار میلیون متر مکعب آب در کانال کشاورزان منطقه شاهین‌شهر و برخوار تزریق می‌شود. حسینعلی حاجی دلیگانی امروز در گفت‌‌و‌گو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار کرد: پاییز امسال با پیگیری‌های بسیار فراوان و به کار بردن تدابیر لازم پس از […]

اشتراک گذاری
18 اسفند 1393
کد مطلب : 17193
IMG12453764

نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: پایان هفته جاری چهار میلیون متر مکعب آب در کانال کشاورزان منطقه شاهین‌شهر و برخوار تزریق می‌شود.

حسینعلی حاجی دلیگانی امروز در گفت‌‌و‌گو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار کرد: پاییز امسال با پیگیری‌های بسیار فراوان و به کار بردن تدابیر لازم پس از پنج سال برای نخستین بار آب در کانال کشاورزان منطقه شاهین‌شهر و برخوار جاری شد.

وی افزود: جاری شدن آب در پاییز امسال سبب شد که چند هزار هکتار از مزارع دو شهرستان شاهین‌شهر، میمه و برخوار زیر کشت گندم برود.

نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مجددا در پایان هفته جاری به مدت ۶ روز در حدود چهار میلیون مترمکعب آب در کانال کشاورزان منطقه شاهین‌شهر و برخوار برای کشت بهاره تزریق می‌شود.

وی با بیان اینکه برنامه‌ریزی‌شده است پس از تعطیلات نوروز ۹۴ یک‌بار دیگر آب در کانال ذکر شده تزریق شود، اضافه کرد: با تلاش‌هایی که از طریق آب منطقه‌ای انجام داده‌ایم، بنا شده است هر زمانی که آب به سایر مناطق استان اختصاص یافت به منطقه ما نیز اختصاص داده شود.

انتهای پیام/۶۳۰۴۸/س

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *