آخرین اخبار

آقای حاجی : کانون‌های مساجد در خنثی‌سازی تهدیدهای دشمنان علیه نظام موفق بوده‌اند

خبرگزاری شبستان: رهبر معظم انقلاب همواره بر اهمیت مبارزه با ناتوی فرهنگی و جنگ فرهنگی دشمنان تأکید بسیاری داشته‌اند و در این زمینه بنا به گفته بسیاری، نقش کانون‌های فرهنگی هنری مساجد بسیار تأثیرگذار بوده است. حسینعلی حاجی، نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه/برخوار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سالروز تأسیس کانون‌های فرهنگی هنری مساجد به خبرنگار […]

اشتراک گذاری
16 اسفند 1393
کد مطلب : 17189

خبرگزاری شبستان: رهبر معظم انقلاب همواره بر اهمیت مبارزه با ناتوی فرهنگی و جنگ فرهنگی دشمنان تأکید بسیاری داشته‌اند و در این زمینه بنا به گفته بسیاری، نقش کانون‌های فرهنگی هنری مساجد بسیار تأثیرگذار بوده است.

حسینعلی حاجی، نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه/برخوار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سالروز تأسیس کانون‌های فرهنگی هنری مساجد به خبرنگار خبرگزاری شبستان  از اصفهان اظهار داشت: امروزه علاوه بر اقامه نماز و مراسم سنتی مساجد، یکی از نیازهای روز پرداختن به مسائل فرهنگی، اجتماعی و سیاسی با روش‌ها و شیوه‌های روز است.

وی افزود: کانون‌های مساجد در این زمینه می‌توانند به خوبی نقش‌آفرینی کنند و در این زمینه نیروهای نونهال، نوجوان و جوان را برای مسئولیت‌پذیری در آینده پرورش دهند.

نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه/برخوار در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این مسئله بسیار ضروری و لازم است اما نکته مهم در این زمینه جهت‌دهی و تعیین استراتژی، اهداف و برنامه‌ریزی برای رسیدن به اهداف و همچنین نظارت متولیان امر بر صحیح اجرا شدن برنامه‌ها است.

وی بیان داشت: اگر نقش کانون‌های مساجد در سال‌هایی که تشدید شبیخون و ناتوی فرهنگی علیه کشور وجود داشته، نبود، خیلی از مسائل بیشتر از اینکه تا کنون رخ داده، صورت می‌گرفت و آسیب‌های بسیاری به جوانان وارد می‌شد و آنها بیش از گذشته مورد تهدید قرار می‌گرفتند.

حاجی ادامه داد: همه کسانی که در این راستا تلاش کردند و نیروهای بسیجی و کانونی مومن در صحنه، بسیار در خنثی‌سازی اهداف دشمنان موفق بوده‌اند و اگر این جوانان داوطلب در راه خدا نبودند، مشکلات فرهنگی بسیاری در جامعه رخ می‌داد.

وی با بیان اینکه کانون های فرهنگی هنری مساجد از مهم ترین پایگاه های دینی و فرهنگی هستند،‌افزود: دولت ومسئولان با حمایت از این کانون ها،‌ به نوعی کشور را در برابر دشمنان بیمه می کنند چرا که این کانون ها با ارائه برنامه های متنوع دینی و فرهنگی،‌ نسلی را تربیت می کنند که بر اساس ارزش های اسلامی و انقلابی باشد.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *