آخرین اخبار

نماینده مردم شریف شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس: باید به فکر تشکیل بسیج جهان اسلام باشیم

نماینده مردم شریف شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس در جمع بسیجیان شهرستان برخوار، گفت: باید به فکر تشکیل بسیج جهان اسلام باشیم. به گزارش حماسه‌سازان، حسینعلی حاجی در جمع بسیجیان شهرستان برخوار در امامزاده محمد(ع) اظهار کرد: حضور بنده در جمع شما مایه خوشحالی است و بنده را به یاد خاطرات ۳۱ شهریور سال […]

اشتراک گذاری
09 اسفند 1393
کد مطلب : 17117

نماینده مردم شریف شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس در جمع بسیجیان شهرستان برخوار، گفت: باید به فکر تشکیل بسیج جهان اسلام باشیم.

به گزارش حماسه‌سازان، حسینعلی حاجی در جمع بسیجیان شهرستان برخوار در امامزاده محمد(ع) اظهار کرد: حضور بنده در جمع شما مایه خوشحالی است و بنده را به یاد خاطرات ۳۱ شهریور سال ۱۳۵۹ می‌اندازد. چراکه زمانی که به مجموعه بسیج برای اعزام به جبهه‌های حق علیه باطل مراجعه کردم هنوز بسیج اعزامی نداشت.

وی بابیان اینکه امام خمینی(ره) فرمودند:«باید به فکر تشکیل بسیج جهان اسلام باشیم»، افزود: امروزه روحیه و تفکر بسیجی همچون حزب‌الله لبنان است که در مقابل رژیم جعلی صهیونیست و گروهک‌های تروریستی مانند داعش ایستاده است.

نماینده مردم شریف شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس به دیدار سید حسن نصرالله با رهبر معظم انقلاب امام خامنه‌ای اشاره کرد و گفت: این دیدار موجب تقویت محور مقاومت و حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی در سوریه در مقابل گروهک‌های تکفیری دست‌پرورده غرب شد.

وی با بیان اینکه شما بسیجیان خود افتخار کنید که بسیجی هستید و رهبر و مقتدای شما نیز بسیجی است، تصریح کرد: وظیفه ما بسیجیان نسبت به سایرین سنگین‌تر است چراکه اگر تفکر بسیجی بر این کشور حاکم نباشد انقلاب ما که با خون هزاران شهید به‌دست‌آمده است صدمه خواهد دید.

حاجی تصریح کرد: اگر می‌خواهیم مایه پیشرفت کشور را در تمامی صحنه‌ها فراهم کنیم باید به فرامین مقام معظم رهبری در عرصه‌های مختلف ازجمله اقتصاد مقاومتی، افزایش جمعیت و… عمل کنیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *