آخرین اخبار

نماینده مردم شریف شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس: تلاش من به‌عنوان خادم مردم این است که فردای قیامت به کسی بدهکار نباشم

نماینده مردم شریف شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس در دیدار با خانواده سانحه هواپیمایی تهران به طبس، گفت: تلاش من به‌عنوان خادم مردم این است که فردای قیامت به کسی بدهکار نباشم.  به گزارش حماسه‌سازان، حسینعلی حاجی نماینده مردم شریف شاهین‌شهر، میمه و برخوار، حجت السلام زهتاب نماینده ولی‌فقیه در هسا، محمدعلی سیرتی مدیرعامل […]

اشتراک گذاری
09 اسفند 1393
کد مطلب : 17104

نماینده مردم شریف شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس در دیدار با خانواده سانحه هواپیمایی تهران به طبس، گفت: تلاش من به‌عنوان خادم مردم این است که فردای قیامت به کسی بدهکار نباشم.

 به گزارش حماسه‌سازان، حسینعلی حاجی نماینده مردم شریف شاهین‌شهر، میمه و برخوار، حجت السلام زهتاب نماینده ولی‌فقیه در هسا، محمدعلی سیرتی مدیرعامل شرکت صنایع هواپیماسازی ایران(هسا) و معاونین وی با خانواده مرحوم حسین رفیع زاده تکنسین فنی سانحه هواپیمایی مسیر تهران به طبس؛ در شاهین‌شهر دیدار و در جریان مسائل و مشکلات آن‌ها قرار گرفتند.

حاجی نماینده مردم شریف شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس در این دیدار اظهار کرد: رایزنی‌هایی را از طریق دستگاه قضایی جهت شناسایی عاملان این سانحه هواپیمایی انجام داده‌ام.

وی بابیان اینکه جلسات و پیگیری‌های مختلفی جهت محسوب کردن عنوان شهید برای فرزندتان صورت گرفته ادامه داد: تلاش من به‌عنوان خادم مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی این است که فردای قیامت به کسی بدهکار نباشم.

خانواده رفیع زاده در پایان این دیدار خواهان عنوان شهید برای فرزندشان، رفع بیکاری فرزندانشان و برقرار مستمری شدند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *