آخرین اخبار

بازدید اقای حاجی و آقای محمود زاده از شهرستانهای برخوار و شاهین شهر،میمه.و بررسی مسائل ومشکلات حوزه انتخابیه

با عنایت به هماهنگی به‌عمل‌آمده توسط جناب آقای حاجی با حضور آقای مهندس محمود زاده در شهرستان شاهین‌شهر، میمه و برخوار مورخ ۱۳۹۳/۱۱/۳۰ ساعت ۷/۳۰ صبح  بازدید انجام شد و موارد ذیل مطرح گردید: شهر خوزوق: *طرح خیابان کمربندی قائم مقام فراهانی جهت اتصال به جاده سین و احداث میدان مقابل سه راهی سین تهیه […]

اشتراک گذاری
05 اسفند 1393
کد مطلب : 17053

با عنایت به هماهنگی به‌عمل‌آمده توسط جناب آقای حاجی با حضور آقای مهندس محمود زاده در شهرستان شاهین‌شهر، میمه و برخوار مورخ ۱۳۹۳/۱۱/۳۰ ساعت ۷/۳۰ صبح  بازدید انجام شد و موارد ذیل مطرح گردید:

شهر خوزوق:

*طرح خیابان کمربندی قائم مقام فراهانی جهت اتصال به جاده سین و احداث میدان مقابل سه راهی سین تهیه و مورد بررسی و تصویب گردید.

*مجوز نصب تابلوی ورودی شهر خورزوق در مجاورت اتوبان اصفهان، شاهین‌شهر توسط اداره راه و شهرسازی استان صادر گردید.

شهر سین:

*تأمین قیر آسفالت جاده زیرسازی شده در محور سین، دستگرد

*الحاق زمین به متراژ ۶ هکتار به محدوده واقع در انتهای خیابان معلم شهر سین جهت معوض به مالکین جهت اجرای طرح هادی

شهر گز:

*مقرر شد برای بحث اتصال جاده کمربندی دستگرد، گز و خورزوق سه گزینه پیشنهادی مطالعه و درصورتی‌که سه گزینه مورد تأیید قرار نگرفت بحث جابجایی کمربندی فصلی گز در دستور کار شهرداری و مسکن و شهرسازی قرار گیرد.

*در رابطه با اراضی زیر حد نصاب بافت فرسوده مقرر شد شهرداری لکه‌های موردنظر را در نقشه مشخص و برای اظهارنظر و جمع‌بندی به

اداره راه و شهرسازی استان ارسال نماید.

*طرح احداث پارکینگ در شرق گز توسط شهرداری پیشنهاد و مسکن و شهرسازی اقدام لازم را به عمل آورد.

*بحث شهرک نمایشگاهی شهر گز

شهر دستگرد:

*مقرر گردید اداره مسکن و شهرسازی هزینه قیر میدان ورودی شهر را  متقبل نماید.

*طرح آزادسازی و تغییر کاربردی جاده دو بانده سین (در حریم دستگرد) توسط شهرداری دستگرد ارائه و مسکن و شهرسازی مساعدت کامل را داشته باشد.

*در رابطه با اجرای آزادسازی میدان وحدت (اشتراکی دولت‌آباد، دستگرد) طراح اصلاحی از طرف شهرداری دستگرد ارائه و برسی اقدام گردد (البته با در نظر داشتن اینکه تعدادی از واحدها قبلاً به مالکین واگذارشده است).

*نسبت به موارد اصلاحی در طرح جامع مصوب شهر دستگرد از طرف شورا و شهردار اداره مسکن و شهرسازی مساعدت و همکاری لازم را داشته باشد.

*مقرر شد کسری آسفالت عرض جاده دستگرد، دولت‌آباد را با توجه به اینکه باعث بروز تصادفات زیادی شده توسط اداره راه و شهرسازی استان انجام شود.

شهر دولت‌آباد، حبیب‌آباد:

*مقرر شد در رابطه با آسفالت جاده مواصلاتی دولت‌آباد، حبیب‌آباد اداره مسکن و شهرسازی قیر مربوطه به محدوده هر دو شهر را به شهرداری‌های حبیب‌آباد و دولت‌آباد کمک نماید و الباقی آسفالت توسط راه و شهرسازی انجام شود.

روستای ملاعلی:

با توجه به پیگیری‌های شورا و دهیار آن محل همکاری لازم توسط راه و شهرسازی به عمل خواهد آمد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *