آخرین اخبار

آقای حاجی : ایثارگری و از خود گذشتگی های دوران هشت سال دفاع مقدس نیاز امروز جامعه است

نماینده مردم شریف شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: ایثارگری ها و از خودگذشتگی های دوران هشت سال دفاع مقدس نیاز امروز جامعه است.   به گزارش حماسه سازان، حسینعلی حاجی در مراسم تودیع و معارفه بخشدار جدید و قدیم شهرستان شاهین‌شهر و میمه، اظهار کرد: یکی از نیازهای اصلی و […]

اشتراک گذاری
02 اسفند 1393
کد مطلب : 17017

نماینده مردم شریف شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: ایثارگری ها و از خودگذشتگی های دوران هشت سال دفاع مقدس نیاز امروز جامعه است.

 

به گزارش حماسه سازان، حسینعلی حاجی در مراسم تودیع و معارفه بخشدار جدید و قدیم شهرستان شاهین‌شهر و میمه، اظهار کرد: یکی از نیازهای اصلی و امروز جامعه برای مدیریت و پیشرفت کشور داشتن همان ایثارگری‌ها و ازخودگذشتگی‌های دوران انقلاب و هشت سال دفاع مقدس است.

وی با بیان اینکه رمز پیروزی‌ ما در گذشته و حال در گرو کار برای خدا و بندگان خداوند متعال بوده است، افزود: نشان دادن کارآمدی نظام چشم طمع دشمنان را کور می‌کند.

نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس با بیان اینکه ما مسئولان باید برای مردم وقت بگذاریم و پاسخگو و حلال مشکلات آنها باشیم، تصریح کرد: ثواب این عمل کمتر از همان رشادت‌ها و ایثارگری‌های دوران انقلاب و هشت سال دفاع مقدس نخواهد بود.

وی با بیان اینکه عمل به ۲۴ بند اقتصادی مقاومتی تنها راحل برون رفت اقتصاد کشور از بحران است، ادامه داد: اگر هر کدام از ما مسئولان بنا به وظیفه‌ای که در این ۲۴ بند به عهده‌مان گذاشته‌اند عمل کنیم قطعاً کشور را از وابسته بودن به نفت و سلطه بیگانگان نجات خواهیم داد.

حاجی از معاون سیاسی امنیتی استانداری اصفهان در زمینه امنیت شهرستان‌های شاهین‌شهر، میمه و برخوار خواهان تقویت امکانات و منابع انسانی شد.

در پایان این مراسم با حضور معاون سیاسی و امنیتی استانداری اصفهان، نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه، فرماندار و سایر مسئولان محمود کیانی به عنوان بخشدار مرکزی شهرستان شاهین‌شهر و میمه معرفی و از زحمات محمدرضا اعتمادی بخشدار سابق این شهرستان تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام/

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *