آخرین اخبار

نماینده مردم شریف شاهین‌شهر، میمه و برخوار: از رسیدگی نکردن به طرح تحول نظام سلامت در شهرستان برخوار گله‌مندیم

نماینده مردم شریف شاهین‌شهر، میمه و برخوار در آیین افتتاح اورژانس ۱۱۵ خورزوق، گفت: از رسیدگی نکردن به طرح تحول نظام سلامت در شهرستان برخوار گله‌مندیم. به گزارش حماسه‌سازان، حسینعلی حاجی در آیین افتتاح اورژانس ۱۱۵ خورزوق، اظهار داشت: زحمات و پیگیری‌های ۲ ساله در افتتاح این اورژانس به لطف خداوند متعال جواب داد و […]

اشتراک گذاری
27 بهمن 1393
کد مطلب : 16929

نماینده مردم شریف شاهین‌شهر، میمه و برخوار در آیین افتتاح اورژانس ۱۱۵ خورزوق، گفت: از رسیدگی نکردن به طرح تحول نظام سلامت در شهرستان برخوار گله‌مندیم.

به گزارش حماسه‌سازان، حسینعلی حاجی در آیین افتتاح اورژانس ۱۱۵ خورزوق، اظهار داشت: زحمات و پیگیری‌های ۲ ساله در افتتاح این اورژانس به لطف خداوند متعال جواب داد و آغاز به کار این مرکز برای نجات جان مردم آغاز شد.

وی با تشکر از همکاری‌های شورای اسلامی و شهرداری خورزوق برای به ثمر نشستن این حرکت خداپسندانه، افزود: اگر همکاری این دوستان نبود با وضعیت اعتبارات فعلی محال بود که امروز شاهد افتتاح اورژانس ۱۱۵ خورزوق باشیم.

حاجی با بیان اینکه پیگیری هایی را از طریق وزیر بهداشت و درمان جهت ایجاد اتاق فرمان انجام داده‌ام، تصریح کرد: از جهت دیگر نیز گله‌مندیم که در سطح شهرستان برخوار همانند سایر شهرستان‌های استان اصفهان چرا متخصص قلب، چشم و اطفال وجود ندارد و چندان به طرح تحول نظام سلامت در مراکز درمانی این شهرستان رسیدگی نمی‌شود.

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *