آخرین اخبار

نماینده مردم شریف شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن مایه امید برای مسلمانان جهان شد

نماینده مردم شریف شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن مایه امید و شادی را در دل مسلمان جهانی که لحظه‌به‌لحظه انقلاب ما را دنبال می‌کنند فراهم ساخت. به گزارش حماسه‌سازان، حسینعلی حاجی در هم‌نشینی با نماز گزاران مسجد امیرالمؤمنین(ع) محله ی گلدیس شاهین شهر در تاریخ […]

اشتراک گذاری
27 بهمن 1393
کد مطلب : 16920

نماینده مردم شریف شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن مایه امید و شادی را در دل مسلمان جهانی که لحظه‌به‌لحظه انقلاب ما را دنبال می‌کنند فراهم ساخت.

به گزارش حماسه‌سازان، حسینعلی حاجی در هم‌نشینی با نماز گزاران مسجد امیرالمؤمنین(ع) محله ی گلدیس شاهین شهر در تاریخ ۹۳/۱۱/۲۳ضمن تشکر از حضور پرشور مردم در حماسه ۲۲ بهمن، اظهار داشت: مردم با حضور خود بار دیگر پاسخ محکمی به یاوه‌گویی‌های آمریکا دادند و نشان دادند هیچ‌وجه از حق مسلم خود عقب‌نشینی نخواهند کرد.

وی با اشاره به سخنان اخیر مقام معظم رهبری در جمع همافران نیروی هوایی ارتش، افزود:

طرف‌های غربی در نظر دارند که مذاکرات هسته ای در کلیات و جزئیات را دو مرحله ای کنند.

حاجی ادامه داد: سخنان مقام معظم رهبری ماهیت و نقش‌های پلید طرف مذاکره‌کننده غربی را هم برای مردم و هم برای تیم مذاکره کنند روشن ساخت.

عضو هیات رئیسه کمیسیون برنامه وبودجه تصریح کرد: طرف غربی تاکنون به تعهدات خود عمل‌نکرده و هیچ قدم مثبتی در جهت رفع تحریم برنداشته‌اند به این دلیل آن‌ها با اسلام و انقلاب اسلامی ما مشکل‌دارند.

وی بابیان اینکه طرف غربی می‌خواهد باهدف قرار دادن عزت و قدرت ما احساس یاس و ناامیدی را در مردم به وجود آورد، یادآور شد: راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان داد که مردم باعزت و قدرت چند برابر به صحنه آمده‌اند و به دشمنان نیز اعلام می‌کنند اگر خواهان گرفتن عزت ما هستید این‌گونه در مقابل شما حضور پیدا خواهیم کرد.

نماینده مردم شریف شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس بابیان اینکه راهپیمایی ۲۲ بهمن پیام‌های گوناگونی را به جهان مخابره کرد، گفت: اولین پیام این حضور باشکوه و عزتمند این بود که با تمامی مشکلاتی که دشمنان به وجود آورده‌اند به ندای رهبر بسیجی خود لبیک گفته و به صحنه آمده‌اند و دیگری این بود که به مسئولین کشور اعلام کردند ما وظیفه خودمان راانجام دادیم هم‌اکنون نوبت شماست که وظیفه خودتان را انجام دهید.

وی با اشاره به پیام سوم این حضور افزود: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن مایه امید و شادی را در دل مسلمان جهانی که لحظه‌به‌لحظه انقلاب ما را دنبال می‌کنند فراهم ساخت.

حاجی راجع به اقتصاد مقاومتی به چند نکته اشاره کرد و ادامه داد: باید به نحوی اقتصاد کشورمان را تقویت کنیم که هیچ نگرانی در زمان بحران نداشته باشیم. زمینه پیشرفت اقتصاد مقاومتی عبارت‌اند از: توسعه کارآفرینی، توسعه اقتصاد و رعایت شاخص عدالت اجتماعی .

ایشان سپس به سوالات حضار پاسخ گفت.

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *