آخرین اخبار

نماینده مردم شریف شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس: امروز دیگر حمله برق‌آسای اسرائیل معنایی ندارد

نماینده مردم شریف شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس گفت: رژیم صهیونیستی که شعار حمله برق‌آسا را در جهان سر می‌داد اخیراً با فرستادن نماینده سازمان ملل نزد حزب‌الله از اقدامات خود در قبال ترورهای رزمندگانش اظهار پشیمانی و ندامت می‌کند. به گزارش حماسه‌سازان، حسینعلی حاجی در هم‌نشینی با مردم محله ی مسجد قائم واقع […]

اشتراک گذاری
27 بهمن 1393
کد مطلب : 16915

نماینده مردم شریف شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس گفت: رژیم صهیونیستی که شعار حمله برق‌آسا را در جهان سر می‌داد اخیراً با فرستادن نماینده سازمان ملل نزد حزب‌الله از اقدامات خود در قبال ترورهای رزمندگانش اظهار پشیمانی و ندامت می‌کند.

به گزارش حماسه‌سازان، حسینعلی حاجی در هم‌نشینی با مردم محله ی مسجد قائم واقع در خیابان نظامی شاهین‌شهر در تاریخ ۹۳/۱۱/۲۱، اظهار داشت: سه عنصر رهبر ولایی که مردم او را نائب امام زمان (عج) می‌دانستند، مردم همیشه درصحنه و مکتب برگرفته از اسلام ناب محمدی (ص) موجب پیروزی و استمرار انقلاب اسلامی شد.

وی با بیان اینکه انقلاب ما در ۱۳۵۷ خاطرات تلخ و شیرین بسیاری را در خود جای‌داده است، افزود: در مقابل این دستاورد بزرگی که با خون و مجاهدات‌های شهدا به دست آمد باید احساس تعهد، توجه و دلسوزی داشته باشیم.

حاجی با تأکید بر اینکه مسئولین کشور باید برای رفع مشکلات مردم وقت بگذارند، تصریح کرد: پیروزی ما در هشت سال دفاع مقدس نیز مدیون و مرهون همین مجاهدت‌ها و خود گذشتی مردم همیشه درصحنه ایران اسلامی بوده است.

وی در ادامه به مسائل منطقه و به نامه سلطان قابوس پادشاه عمان اشاره کرد که اظهار می‌کند: ما فقط آنچه الان در منطقه می‌بینیم دست برتر انقلاب اسلامی ایران است.

نماینده مردم شریف شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس بابیان اینکه استراتژی انقلاب اسلامی موجب فرار آمریکایی‌ها در برخی از کشورهای منطقه مورد اشغالشان شده است، ادامه داد: رژیم جعلی صهیونیست که تا دیروز شعار حمله برق‌آسا به ایران را در جهان سر می‌داد اخیراً با فرستادن نماینده سازمان ملل نزد سید حسن نصرالله از اقدامات خود در قبال ترورهای رزمندگانش اظهار پشیمانی و ندامت می‌کند. به‌هرحال این از افتخارات نظام اسلامی ما در منطقه است.

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *